MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu

Tam Versiyon: Sağlık çalışanlarına vefa yarışması
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: 10172525_saglikmanset.jpg]


Milli eğitim bakanlığı sağlık çalışanlarına vefa adlı bir çalışma yapıyor. 

Sağlık çalışanları adına yapılan kampanya , yarışma , ek ödeme ne varsa bundan yararlanamayan tek kesim gene sağlık çalışanları oldu. 

Yok alkışlandık, yok adımıza resim yapıldı felan. Sonuç????

Neyse konuyu yazayım

Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü iş birliğinde "Sağlık Çalışanlarına Vefa" konulu "Mektup, Resim ve Kısa Film Yarışmaları" düzenleniyor.
Fedakârca çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarına duyulan minnettarlığın ifade edilmesi ve onların motivasyonunun artırılması amacıyla düzenlenen yarışmalar "ilkokul öğrencileri arası mektup, ortaokul öğrencileri arası resim ve lise öğrencileri arası kısa film yarışmaları" olarak kategorize ediliyor.
Seçici Kurulunda Millî Eğitim Bakanlığından yetkililerle birlikte Bilim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ve Covid-19 ile mücadele döneminde özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının gösterdiği üstün performansın vurgulandığı yarışmalarda, kendi kategorisinde "birinci olan öğrencilere dizüstü bilgisayar, ikinci olan öğrencilere fotoğraf makinesi, üçüncü olan öğrencilere bisiklet, seçici kurul özel ödülü olarak ise akıllı saat"verilmesi planlanıyor.
Sonuçları 25 Aralık 2020'de "ogm.meb.gov.tr" adresinden açıklanacak olan yarışmalara başvurular bugün itibarıyla başlamış olup son başvuru tarihi 27 Kasım 2020'dir.


Detaylar. 

http://ogm.meb.gov.tr