MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu

Tam Versiyon: Film önerisi; The İsland
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: MV5BMTAwNjk0NjM1ODReQTJeQWpwZ15BbWU3MDc1...68_AL_.jpg]İMDB ; 6.8
Tür; Aksiyon , Bilim Kurgu , Gerilim
Lincoln Six Echo, her ihtiyacının karşılandığı bozulmamış bir ortamda yaşıyor. Dış dünyayı yok eden zehirli kirlilikten kurtulanlar, kendisi ve arkadaşı Jordan Two Delta da dahil olmak üzere yurttaşlar hayatlarından mutlu. Elbette, diyetleri dikkatlice kontrol edilir , sağlıkları sürekli izlenir ve arkadaşlıkları düzenlenir, ancak endişeleri yoktur. Dahası, dört gözle bekleyecekleri büyük bir şey var: Piyango tarafından bu özel cennetin dışındaki kirlenmemiş son yer olan The Island'a taşınmak üzere seçilmek, sözüm ona gerçek bir yeryüzü cenneti.

Yine de Lincoln sorunlu. Birincisi, boğulmakla ilgili yinelenen kabusu var. Ama aynı zamanda sürekli merak ediyor. Eviyle ilgili onu pek de doğru bulmayan şey nedir? Ona ne söylenmiyor? Arkadaş canlısı bir işçi (McCord) Lincoln'ün tesisin mekanik arka odalarına girmesine izin verdiğinde, merakı daha da artar.

Biraz yasadışı keşif yaptıktan sonra Lincoln, korkunç bir sırla karşılaşır. Her şey göründüğü gibi değildir ve kendisi ve arkadaşlarının çok korkutucu bir nedenden ötürü mükemmel sağlıkta tutulduğunu öğrenir.

Bilim kurgu, aksiyon ve gerilim üçünün aynı anda olduğu film bulmak biraz zor...


Ayrıca bu film, dünyanın gelecekteki halini görmek isteyenler izlesin listesinde.....

İyi seyirler....