You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

2019 Kasım - Aralık Bölge Hizmet Grupları Yayınlandı

2019 Kasım - Aralık Bölge Hizmet Grupları Yayınlandı

Çalışkan Üye
RE: 2019 Kasım - Aralık Bölge Hizmet Grupları Yayınlandı
Alt bölge tayini nasıl olur. Alt bölgeye tayin istendiğinde o ilde istediğin hastaneyi kurumu seçme hakkın var mıdır yoksa il müdürlükleri ihtiyac olan yere kendileri mi atar?Alt bölge tayini hakkında bilgilendirebilir misiniz. Teşekkürler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Cvp: RE: 2019 Kasım - Aralık Bölge Hizmet Grupları Yayınlandı
(25-12-2019, Saat: 19:26)Yozgatlı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alt bölge tayini nasıl olur. Alt bölgeye tayin istendiğinde o ilde istediğin hastaneyi kurumu seçme hakkın var mıdır yoksa il müdürlükleri ihtiyac olan yere kendileri mi atar?Alt bölge tayini hakkında bilgilendirebilir misiniz. Teşekkürler.

Alt bölge tayini konusu https://mediforum.net/konu-istege-bagli-yer-degistirme-iller-arasi-egitim-vefat-hastalik-bosanma.html

b
urada bilgiler mevcut
[Resim: iyeJCl.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: 2019 Kasım - Aralık Bölge Hizmet Grupları Yayınlandı
Alt bölge ataması isterken, atama ekranı açıldığında tercih yaparken ildeki kadroları görebilirsiniz. Eğer hastane tercih etti iseniz hastane il sağlık müdürlüğü gibi genel tercih yaptı iseniz ildeki boş olan yere atanırsınız.

Eş durumu, sağlık durumu gibi atamalarınızda il sağlık müdürlüğü durumunuza da bağlı olarak sizi bir hastaneye veya kuruma verebilir.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.