You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

3+1 kadroya geçiş evrakları ve tarihi

3+1 kadroya geçiş evrakları ve tarihi

Genel müdür
3+1 kadroya geçiş evrakları ve tarihi
3+1 kadroya geçiş hangi tarih baz alıyor


Alıntı:soru arkadaşımın sorusu arkadaşlar,

merhaba 1 ekim 2019 da 3+1 ebe olarak işe başladım. bu tarihte kadroya geçiş için başvuru yapacağım.

1-) kadroya geçiş işlemleri birkaç hafta sürüyormuş, kadroya geçiş başvurusu yaptıktan sonra 1 yıl daha çalışınca tayin isteyecektim, tayin istemek için işe başlama olan 1 ekimde mi başvuru yapabiliyorum yoksa kadroya geçiş onaylandıktan 1 yıl sonra mı?

2-) kadroya geçiş evrakları olarak neler isteniyor herhangi bir şey bulamadım ?Sağlık Bakanlığı, illere kadroya geçişe dair bir yazı gönderdi. Yazıda, 45-A'ya tabi sözleşmeli personelden 3 yılını dolduranlardan talep dilekçesi alınması ve bu dilekçelerin her ayın ilk haftası Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne gönderilmesi istendi.


[Resim: 45a1.jpg]

[Resim: 45a2.jpg]
ANKARA da evde hemşirelik ve hastanede VİP hemşire refakati hizmeti almak için bu linke tıklayarak telegram gurubundan bilgi alabilirsiniz. Vip refakat ile il dışı dahil kişiye özel her türlü hizmetimiz mevcuttur. 
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.