You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Açılışımıza özel ödüllü yarışma; anı yarışması

Açılışımıza özel ödüllü yarışma; anı yarışması

Yönetici
Açılışımıza özel ödüllü yarışma; anı yarışması
[Resim: 78428903_2439864202929331_70938867628412...e=5E6CEEA6]


Merhaba sevgili meslektaşlarım.

Bir yarışma düzenlemek istedik. Bu bağlamda hemşirelik anılarınızı bekliyoruz.

Amaç

Anılar, mesleki anlamda birbirimize ve hatta halkımıza anlatacağımız çok şey olduğunun farkındayız.

Mesleğin oldukça zor olduğunu, çok çeşitli alanlarda hizmet verdiğimizi ve halk la çok fazla iç içe olduğumuzu biliyoruz.

Ne yazık ki zorlandığımız zamanlar, şiddet gördüğümüz zamanlar ve hatta eğitimimizin ve emeğimizin karşılığını alamadığımız zamanların da olduğunun farkındayız.

Bu yarışma sağlık çalışanları arasında etkileşimin artması, mesleğin statüsünün artması, halkın mesleğinizi daha iyi tanıması, en önemlisi birbirimizi daha iyi anlama ve dinleme fırsatı sunacak.

Bir sağlık çalışanı olarak; anılarınızı paylaşmak, bu anılarınızdan meslektaşlarınızın ilham almasını sağlamak, ayrıca meslektaşlarınıza içinizi dökmek hedeflediğimiz en samimi amaçlardan biri.


Yarışma kuralları

Öncelikle şunu altını çizerek belirtmek istiyorum; anılarınız hiçbir suretle kitaplaştırılamaz, satılamaz, çoğaltılamaz.

1- Anılarınızı mediforum.net forumunda yazabileceksiniz. Bu foruma üye olacak ve kendi üyeliğiniz ile forumdaki yarışma bölümüne anınızı yazacaksınız.

2- Yarışmaya öğrenciler dahil tüm sağlık çalışanları katılabilir.

3- Yarışma için yazdığınız anılar daha önce hiçbir platformda yayınlanmamış olmalıdır.

4- Yarışmaya son katılım tarihi yoktur. Yarışma anı sayısına göre katılım kapanacaktır. Yarışma amaçlı yazılmış ilk 100 anı yarışmaya dahil edilecektir. Son tarihi 100. anı belirleyecektir. 

5- Anılarınızın konusu mesleğiniz ile ilgili olmalı. Kişileri, ırkları, dinleri, devleti, diğer sağlık çalışanlarını, halkı aşağılayıcı hiçbir yazı içermemelidir.

6- Eserler milli ve manevi değerlere, genel ve evrensel ahlak ile insanlık ilkelerine uygun olmalıdır.

7- Yarışmaya katılan eserlerin, intihal (çalıntı) veya suç unsuru içermesi vb. durumlarda, yayınların içindeki tüm bilgilerin hukuki ve cezai sorumluluğu yazarlarına aittir. İhtilaf halinde Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri yetkilidir.

Yarışma sonucu

Yarışma ilerlemesini mediforum.net de yazılarınızın okunma sayısını görebileceksiniz. Ancak yarışma sonucunu üyeliğinizin aldığı rep puanı belirleyecektir.

Önemli not; spamı engellemek adına, yarışma sonunda aktif olmayan (konu açmamış, sadece rap puanı için kayıt olmuş) kullanıcıların verdiği puanlar dikkate alınmayacaktır. 

100. anıdan sonraki 20. gün rep puanlarına bakılarak yarışma sonuçlandırılacaktır. Rap puanları herkes tarafından görülebilecek, takip edilebilecektir.

Rep puanı nedir; okuyucular eğer anınızı beğenirse size rep puanı verebilecektir. Yarışma sonunda en yüksek rep puanı alan anılar sırasıyla 1., 2. ve 3. olacaktır.

Anısını okuduğunuz kişinin profili anının yazılı olduğu yerde sol üsttedir. Bu profil adının yanında aşağı bir ok işareti vardır. Buraya bastığınızda açılan menüden rep puanı verebilirsiniz. 


- Yarışmaya yeterli katılım sağlanamadığı durumlarda; erteleme, iptal etme, değiştirme gibi tüm haklar sitemize aittir.

- Yarışmaya katılanlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılacaktır.Sponsorumuz

Uçak medikal, hemsirelik yüksek lisans bloğu


Ödüllerimiz

1. lik ödülü: Terikoton cerrahi takım ( istenen renk ve bedende)

2. lik ödülü: Sabo terlik

3. lük ödülü : Tek üst forma

Ürünler sponsorumuz uçak medikal tarafından gönderilecektir.Anlamadığınız konular için resimli anlatım >>link<<
[Resim: iyeJCl.jpg]
Son Düzenleme: 29-12-2019, Saat: 20:49, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Açılışımıza özel ödüllü yarışma; anı yarışması
Ayrıca arkadaşlar bu konu altına sadece sorularınız için yorum yazın. Anılarınızı yeni konu açarak yazmanı daha düzenli bir görünüm oluşturur.

Beğendiğiniz anılara destek olmak için lütfen üye olup ilgili üyeye rep puanı veriniz. Her üye bir kez rep puanı verebilir. Ayrıca rep puanlarını eğer anıyı beğenmedi iseniz negatif (-1) de verebilirsiniz.

Teşekkürler.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Son Düzenleme: 05-12-2019, Saat: 22:22, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Hemşire
RE: Açılışımıza özel ödüllü yarışma; anı yarışması
Arkadaşlar anılarımızı yazmaktan çekinmeyelim.

2020 yılı dünya ebe ve hemşireler yılı bu etkinliğimiz aracılığı ile birbirimizle anılarımızı paylaşmak çok güzel olur.

Ayrıca seçilen 3 anı farklı mecralarda yayınlanarak duyurulacak ve size hediyeler verilecek. Aslında işin özü kaynaşmamız elbette, çok güzel bir etkinlik oldu, oluyor ama katılım biraz yavaş sanki.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.