You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

AFAD gönüllüsü olmak, eğitim almak, hediye kazanmak

AFAD gönüllüsü olmak, eğitim almak, hediye kazanmak

Genel müdür
AFAD gönüllüsü olmak, eğitim almak, hediye kazanmak
Merhaba bugün sizlere AFAD gönüllüsü nasıl olunur, eğitimler nasıl alınır ve hediye nasıl kazanılır ondan bahsedeceğim.

Hediye bir yana %90 üzerimizin afet riski ile yaşadığı ülkemizde bu eğitimleri en azından göz ucu ile hepimizin alması gerekir. Oldukça da eğlenceli zaten.AFAD gönüllüsü kaydı


Öncelikle e devletten AFAD bölümüne girip burada link vereyim gönüllü başvurunuzu yapın.


[Resim: 3qft1ib.png]Başvuru sonrası 15-30 dk içinde mailinize gelen bildirim ile sonuç size bildirilecek. Olumlu olacaktır ve mail içerisinde sisteme giriş linki, kullanıcı adı ve şifreniz de bulunuyor olacak.

Maildeki linke tıklayıp sisteme giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ekran eğitimlerinizi alacağınız yer. Eğitimler online.


[Resim: euqh1wi.png]Bu sayfada eğitimlere tıklayarak ilerliyorsunuz, zorunlu olanlar var olmayanlar var siz hepsini sırası ile yapın. Eğitimler animasyonlu ve eğlenceli aynı zamanda eğitim içerisinde zaman zaman sorular çıkıyor ve ayrıca bazı eğitimlerin sonlarında sınavlarda var.


[Resim: 5ulxgyy.png]
Üstte eğitimden bir görüntü verdim.


Eğitimleri bu şekilde yaptıkça puan kazanıyorsunuz yani cüzdanınızda bir bakiye oluşuyor;


[Resim: lrp7g9i.png]
Bu bakiyeler ile sistemdeki hediyelerden sipariş oluşturabileceksiniz ilerde... 


[Resim: hau5vfz.png]


[Resim: cakivefener.jpg]
[Resim: afadmatara2_notlu.jpg]Dediğim gibi hepiniz katılabilirsiniz, bilgi bilgidir. Lütfen paylaşın bu yazıyı ki herkes bilinçli bir birey olsun.
ANKARA da evde hemşirelik ve hastanede VİP hemşire refakati hizmeti almak için bu linke tıklayarak telegram gurubundan bilgi alabilirsiniz. Vip refakat ile il dışı dahil kişiye özel her türlü hizmetimiz mevcuttur. 
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.