You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Amsterdam Işık Festivali

Amsterdam Işık Festivali

Admin
Amsterdam Işık Festivali
Her yıl, Kasım sonundan Ocak başına kadar Amsterdam harika ışık festivalini kutluyor. 2012'de ilk kez başlayan kutlamalar, gece boyunca tüm Hollanda başkentini aydınlatan büyük bir geleneğe dönüşmüş.

Bir anlamda Amsterdam Işık Festivali, görsel şölenlerin en iyilerini örneklendiriyor.Yüzlerce tema, onlarca sanatçı (ulusal ve uluslararası) bu festivalde ışığı görselleştirmek adına yer alıyor. Sergiler tam anlamıyla Amsterdam'ı farklı bir ışık altında gösteriyor.


[Resim: amsterdam%2B%25C4%25B1%25C5%259F%25C4%25...lantis.jpg]


[Resim: amsterdam%2B%25C4%25B1%25C5%259F%25C4%25...damlar.jpg]


Amsterdam Işık festivali hakkında daha detaylı bilgi ve gezi rehberiniz olması adına bir yazı yazdım. Buradan ulaşabilirsiniz; Amsterdam Işık Festivali; İnanılmaz
Bunu ilk beğenen sen ol.
Çalışkan Üye
RE: Amsterdam Işık Festivali
İlk defa rastladım böyle bir şeye ne kadar eğlenceli şehir ya. Ben sıcak dönemde tura katılmıştım . Rast gelemedim ışık gösterilerine o yüzden ama yine de çok güzel şehirdi cidden. Bir daha ne zaman gidebileceğiz dünya bu durumdayken bilemem de bir sonraki gidişte de soğuk döneme denk getirip şu ışıkları görebilmek istedim şimdi.
Son Düzenleme: 30-03-2021, Saat: 18:52, Düzenleyen: Darkwatch.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.