Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Ankara öneri

Konu

#1
Ankarada yüksek lisans yapma  imkanım olur mu sizce baktıgım zaman açılan ilanlarda hemşirelikden alım olmuyor hiç olursa da şartlar zor mu olue acaba oma göre tercih yapacagım Ankara'daki hastaneleri yazacagım önerileriniz nedir
Cevapla
#2
Bence Ankara güzel eğitim için ancak girerken yarışacağınız kişi sayısı elbette çok olacaktır.

Samsun, Tokat, Çorum gibi bölgelere yakın yaşıyordum. Oldukça az başvuru vardı. Artık yüksek lisans isteyen kişi sayısı oldukça fazla. O yüzden bu saydıklarımın durumu şu an nedir bilemiyorum.

Gene de Ankara da yaşayan meslektaşlarımın yüksek lisans yapma istekleri ve imkanları fazla olur, dolayısı ile başvurular da da yoğunluk olur düşüncesindeyim.

Elbette bunu başarabilirsiniz, ilk sene olmazsa da ikinci sene tekrar Ales, yds gibi puanlarınızı yükselterek başvurabilirsiniz.

YDS varsa düşünülür Ankara veya YDS yi hallederim derseniz. Çünkü Ankara yds puanı da ister. İstemese dahi sizin için faydalı olur. Bu puan ile arkadaşlarınızın önüne geçersiniz.

Sonuç olarak Ankara iyi bir eğitim fırsatı beraberinde ise mücadele ister. Karar sizin mücadeleye varım diyorsanız yazın bence Ankara yı.
Uzman Acil Tıp Hemşiresi
Cevapla
#3
Çok teşekkür ederim ankara ya atandım şimdide yüksek lisansa başvuruyorum acaba halk saglıgı alanında yaparsam uzman hemşire unvanı aldıgımda nerede çalışma hakkım olacak yani o aşamada asm tsm ye geçme şansım oluyor mu.. İkinci sorum hemşirelik alanında açmış olunan yüksek lisans programı geneli kapsadığı için iyi olmaz değil mi onun farkını bilmiyorum da
Cevapla
#4
Bununla ilgili yazdık konuyu bulup buraya link atayım birazdan

https://mediforum.net/konu-hemsirelik-an...-dali.html

Uzmanlığınızı halk sağlığı ile ilgili bir alanda çalıştığınızda alırsınız.

Evet toplum sağlığı , asm ler gibi.
Uzman Acil Tıp Hemşiresi
Son Düzenleme: 11-01-2020, Saat: 02:28, Düzenleyen: Darkwatch.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da