You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çalışkan Üye
beyinde sorun
[font="Segoe UI", "Helvetica Neue", Helvetica, Roboto, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, "Fira Sans", "Droid Sans", sans-serif]Ben eskiden korku videoları severdim 3 yıl önce bir video yüzünden düşünce bir şey düşünmem hisi giti artık bir anda bir şey kafama koyamıyorum düşünmeden birşelere cevap veriyorum sanki düşünce yetim ortada kayboldu eskiden her şeyi bir anda kafamda kurabiliyordum işlemleri o video izledikten sonra olmu videoda korku videoları severek izliyordum bir video beyne zarar veren bir yazı çıktı inanmadım izledim böyle oldu galiba o video silindi yorumlarda beynime bir şey oldu diyordu doktora söyledim bu bir şey değil nörloji gidiyorum bana ne oldu düşünce ne fiziksel aktivite yapsam bir şey olmuyor beyin için faydalı şeylerde tüketiyorum bir şey olmadı beynimin içinde boşluk hisetiyorum lütfen birisi bana yardım etsin. ama değil bunu atlamak zor oluyor  çok unutkan olmaya başladım  bu konuyu araştırdğımda [/font]

[font="Segoe UI", "Helvetica Neue", Helvetica, Roboto, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, "Fira Sans", "Droid Sans", sans-serif]ruhsal boşluk beyin sisi zihinsel boşluk çıktı video bir siyah adam yüzünde gaz maskesi eliyle ruh kendi ruhunu çıkartıyor bide çıkamıyorum videonda kendimi hisedemiyorum çıkmak istiyorum çıkamıyordum o videoda 20 dk boyunca hareket edemedim hiçbir düşünemedim herşeyi unutum hiçbir hatırlamadınmı arkadaşlarımı bile bu kim ben nerdeyim okulumun yolu bile unutum ismimide unutum bide adamın arkasında pelerin vardı bir baktınmı böyle duruyor garip çızırtı sesinde var beynim sanki durmuş sonra kafamın heryeri hissetmeme başladım artık sade beynimin dış yerleri yakın bölgeleri hisedebiliyorum içimi hisedemiyorum adam ruh çıkartı ruhumu çıkartı bilmiyotum? bir kitap okudum ruh eplefiz bezi içindedir ded oraya bişer olmuş olabilirmi birisi soru sorarsa ben kafamda birşey düşünmeden ağzımda kaçıyor ve doğru çıkıyor kafamda birşey hisedemiyorum o video büyümü beyin içine ne zarar vermiş beynimi içini hiçbirşekilde hisedemiyorum kulanamıyorum umarım birisi bana yardımçı olur bu durum yaşayan varmı o videoyu 100bin kişi izlendi hepsi türk tü yorumlarda beynime birşey oldu birşey hisedemiyorum içimi hisedemiyorumdu.[/font]
resimdeki adam benzer o videoda vardı
Son Düzenleme: 16-02-2024, Saat: 13:28, Düzenleyen: nuhy1.
Genel müdür
RE: beyinde sorun
Bu deneyimler oldukça korkutucu görünüyor ve yaşadığınız şeyler ciddiye alınması gereken bir durum. Dediğiniz gibi, bu tür semptomlar genellikle ruhsal veya zihinsel sağlık sorunlarının işareti olabilir. Öncelikle, bir ruh sağlığı uzmanına danışmanız önemlidir. Bir psikolog veya psikiyatrist, yaşadığınız belirtileri daha derinlemesine değerlendirebilir ve size uygun tedavi seçenekleri konusunda yardımcı olabilir. Bu deneyimleri yaşayan başkalarıyla da iletişime geçmek, destek ve anlayış bulmanıza yardımcı olabilir. Unutmayın ki, bu tür deneyimlerle başa çıkmanız mümkündür ve yardım almak sizi daha iyi hissettirebilir.
ANKARA da evde hemşirelik ve hastanede VİP hemşire refakati hizmeti almak için bu linke tıklayarak telegram gurubundan bilgi alabilirsiniz. Vip refakat ile il dışı dahil kişiye özel her türlü hizmetimiz mevcuttur. 
Çalışkan Üye
RE: beyinde sorun
psikatriye sordum uzmandı dedi öyle birşey varmı dedim var o dedi yok

(27-01-2024, Saat: 23:55)Darkwatch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu deneyimler oldukça korkutucu görünüyor ve yaşadığınız şeyler ciddiye alınması gereken bir durum. Dediğiniz gibi, bu tür semptomlar genellikle ruhsal veya zihinsel sağlık sorunlarının işareti olabilir. Öncelikle, bir ruh sağlığı uzmanına danışmanız önemlidir. Bir psikolog veya psikiyatrist, yaşadığınız belirtileri daha derinlemesine değerlendirebilir ve size uygun tedavi seçenekleri konusunda yardımcı olabilir. Bu deneyimleri yaşayan başkalarıyla da iletişime geçmek, destek ve anlayış bulmanıza yardımcı olabilir. Unutmayın ki, bu tür deneyimlerle başa çıkmanız mümkündür ve yardım almak sizi daha iyi hissettirebilir.

belki o vido silinmemiş olabilir yorumlardakilwew birşekilde iletişim sağlacam
Son Düzenleme: 28-01-2024, Saat: 11:42, Düzenleyen: nuhy1.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.