Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Konu

#1
Pandemi döneminde sağlık çalışanlarına yönelik performansa dayalı ek ödemelerde büyük adaletsizlik ve haksızlık bulunmaktadır.sağık işi ekip işidir.fakat bu sistemde hekimler yaptıkları iş üzerinden ek ödeme alırken ,hemşireler ve ebeler kadro,ünvan ve tavan ek ödeme tutarı bazında değerlendirilerek adaletsiz bir dağılımın yapıldığı bir ücret almaktadır.aldığımız ücret yoksulluk sınırının çok altındadır ve insanca yaşayabilmemiz için mutlaka bir iyileştirme yapılmalıdır.ek ödemeler pandemi döneminde tavandan verileceği söylenmesine rağmen meslektaşlarımiz çok düşük rakamlarda ek ödeme almıştır.Ebeler ve hemşireler bu dönemde en çok yorulan meslek grubudur,emeklerimiz bu bağlamda adeta yok sayilmaktadır.Ayrıca bırakın döner sermayeyi her yıl verilen giyim yardımı bile bir forma ve bir terlik almaya dahi yetmeyecek kadar düşüktür, günlük forma değiştiren meslektaşlarımız bu konuda da mağdur edilmektedir.İnsanca ücretler almak bizlerin de hakkıdır.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da