Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Borsa halka arzlar ile 1000 tl yi 15000 tl yapmak

Konu

#501
bu mercanın tam tarihi netleşmedi sanırım? en geç 17-18 mayıs deniyor
Cevapla
#502
Kalekimler geldi mi? Bende halen gözükmüyor (vakıfbank). Kalekim Ne zaman işlem görmeye başlar?

Edit: bir kaç haber sitesinden baktım 18 mayıs'ta işlem görmesi planlanıyormuş. KLKIM ismiyle.
Son Düzenleme: Dün, Saat: 15:27, Düzenleyen: kenanb. (Sebep: Ekleme)
Cevapla
#503
(Dün, Saat: 14:28)marshall Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu mercanın tam tarihi netleşmedi sanırım? en geç 17-18 mayıs deniyor


20-21 mayıs olarak açıklandı
Cevapla
#504
Bilgiler için teşekkürler.

İstenen her lot gelmiş sanırım.

700 tl lık istemişti grup.

Açılsın duruma gore yapılacakları yazacağim.
[Resim: x3nNi.jpg]
Cevapla
#505
KALEKİM;

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) 34.500.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin sermayesini temsil eden 115.000.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 18/05/2021 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 14,75 TL/pay baz fiyat, "KLKIM.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 3.000.000 TL olarak belirlenmiştir.


Ayın 18 inde borsada işlem görecek.


Bir diğer haber;

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. halka arzında arz edilen toplam payların %5'inden fazlasını alan gerçek veya tüzel kişi bulunmamaktadır.

Hiçbir yatırımcı grubuna farklı fiyat uygulanmazken halka arzdan pay almaya hak kazanan yatırımcıların tamamı için satış fiyatı 14,75 TL olarak gerçekleşti.


Ayrıca;

Cante halka arzının katılımcısı dikkate alındığında katılımcı sayısı %38 oranın da düşmüş durumda


Halka arza katılım sağlayan yatırımcı sayısı 301.781 olarak gerçekleşti. Bireysel yatırımcıların portföyünde yaklaşık 1050 TL hisse senedi geçmiş oldu. Başvuranlar için ilk gün başvuranlara 72 Lot ikinci işlem günü başvuranların hesabında 71 lot geçmiş olduHer ne kadar, çok lot gelmiş olsa da diğer arzlara göre, lotlar dağılmış durumda yani toplu bir yerde lot şimdilik yok bu iyi haber. 

Umarım hayırlısı olur....
[Resim: x3nNi.jpg]
Cevapla
#506
Cante'de ne güzel silkelediler bizi. 2 gündür tavanda. 5.59 oldu bugün. Muhtemelen yarın da tavan açar. Sanırım bazen biraz izlemek lazım. Çıktığım gün zararda da değildim nasıl olsa.
Cevapla
#507
Ben halka arz gibi elimde uzun soluklu tutmayı düşünmediğim kağıtları elimden çıkardığımda takip listemden de çıkarıyorum. Böylece gidişatını takip etmeyip keşkesini iyikisini yaşamıyorum. Kısmen kafam rahat ediyor. Yanlış karar verdiğimi düşünmekten de kendini koruyorum. Farkındayım akıl verir gibi oldum haddimi aşmış olabilirim sadece kendimce uyguladığım yöntem bu, hayırlı iftarlar herkese.
Cevapla
#508
(6 saat önce)kenanb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cante'de ne güzel silkelediler bizi. 2 gündür tavanda. 5.59 oldu bugün. Muhtemelen yarın da tavan açar. Sanırım bazen biraz izlemek lazım. Çıktığım gün zararda da değildim nasıl olsa.


geriye dönük tüm girdiğimiz arzlara bak. Eger satmasaydım hepsını ne olurdu de. Cante nin verdiği kar diğerlerinin verdiği zararı karşılayacak mı?

bu arzlar arasında cantenin çıkıp diğerlerinin kalacağını nasıl bileceksin. aydeme bak bakalım. Orda da silkelemişler mi?

turex nasıl silkeme mi turex. Turex de de silkelemmeseymişiz keşke mi?


eğer isteyen varsa elinde tutar hepsini. Ben hangisinin silkeleme olduğunu biliyorum diyen varsa buyursun satmasın. 


geriye dönük baktığınızda ya iyiki satmışım ya da vay be ne gitti dersiniz. Sadece iki seçenek var başka yok. 


kazanan sadece stratejisi olanlar olacak.
[Resim: x3nNi.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task