You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cebrail C. Kimdir? Doktorun hayatını 7 yıldır zindan eden olay.

Cebrail C. Kimdir? Doktorun hayatını 7 yıldır zindan eden olay.

Genel müdür
Cebrail C. Kimdir? Doktorun hayatını 7 yıldır zindan eden olay.
Ben de sosyal medyada dolaşırken gördüm. Çok da canımı sıkar bu olaylar aslında . Paylaşmak istedim.

Bir arkadaşı anlatıyor olayı ondan bizzat alıntı. Bana anlatmadı tabi sosyal medyada anlatıp yardım istiyor...


Diyor ki;

Hacer benim arkadaşım. Şu an Kilis Devlet Hastanesin'de pratisyen hekim olarak çalışıyor. Ancak saplantılı biri yüzünden hayatı mahvolmuş durumda.

Bana sesimi duyurmama yardımcı olur musun, herkes duysun bu saplantılıyı artık dayanacak gücüm kalmadı demesi üzerine onun rızası ile bu flood yazmam gerekti. Çünkü Hacer bu saplantılı kişi yüzünden hiçbir şekilde sosyal medya kullanamıyor.

Hacer Malatya'da CEBRAİL CAN KALAYCI ile sadece son yıl dershanede aynı sınıfta okuyorlar. Cebrail, Hacer'e kendisinden hoşlandığını söylüyor ancak Hacer "Şu anda bir ilişki istemediğini tek amacının tıp fakültesine girmek olduğunu ve +

+ kendisine karşı herhangi bir şey hissetmediğini" söylemesi üzerine Cebrail artık saplantılı bir şekilde Hacer'in her hareketini takip ediyor.

Hacer'in Atatürk Üniversitesi Tip Fakültesini kazanması üzerine Malatya'dan Erzuruma taşınıyor.

İlk hukuki süreç 2014 yılında Cebrail'in Hacer'in okulda nöbet tuttuğu sırada gelip ayaklarına kapanması ve etraftaki insanların araya girerek zar zor ayırması ile oluyor. Önce uzaklaştırma kararı veriliyor.

Daha sonra Cebrail Erzurumda tıp fakültesini kazanmak için tekrar tekrar sınava giriyor ve en sonunda Hacer üniversite 4. Sınıf iken Cebrail de Atatürk Üniversitesi tıp fakültesini kazanıyor.

Dava 2015 yılında sonuçlanıyor ve Cebrail Kişilerin Huzur ve Sükununu Bozma suçundan dolayı 2 ay 15 gün ceza alıyor ancak bu ceza hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına dönüşüyor ve 5 yıl denetimde tutulmasına karar veriliyor.

Ancak Cebrail verilen uzaklaştırma kararına uymadığı gibi sapkınlığın dozunu giderek artırıyor. Sadece Hacer'e değil çevresindeki herkese farklı numaralardan ulaşmaya çalışıyor. Normal erkek arkadaşlarını tehdit edip, Hacer'i kötüleyerek arkadaş edinmesini engelliyor.

Hacer olayların daha başlangıcında Cebrail'in ailesine ulaşsa da profesör olan babası dahil olmak üzere Cebrail'in herhangi bir suç işlemediğini iddia ettikleri gibi açılan davalarda da ailesi Cebrail'e destek oluyor.


Hacer' e her gün farklı farklı numaralardan hakaret ve tehdit içerikli mesajlar yazıyor. Hacer'i whatsapp'ta çevrimiçi gördüğü her an "yine kiminle konuşuyorsun, ikinizi de öldürürüm" şeklinde mesajlar atıyor.Çevrimiçi görmediğinde ise "yanında kim var eve kimi attın" gibi mesajlar atıyor. Hacer atılan mesajlara hiçbir şekilde cevap vermediği gibi direkt engelliyor.

Daha sonra 2. dava Erzurum'da hakaret, tehdit ve cinsel tacizden açılıyor. Ancak hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar veriliyor.

Hacer'in, görüşme isteklerini reddetmesi üzerine Hacer'in kafasını internetten bulduğu Hacer ile hiçbir benzerliği bulunmayan çıplak kadın fotopraflarına montajlayarak +

+"Senin kafa kısmını yapıştırdığım başka fotoğraflar da var bunların hepsini sosyal medyada yayınlayayım da sen gör" şeklinde tehdit ediyor.

Daha sonra Hacer'in mezuniyetine gelip gizlice bir şekilde fotoğraflarını çekip Hacer'e atıp "çok güzelsin nolur bana bir şey de" şeklinde mesaj atıyor.

Hacer mezun olduktan sonra Kilis Devlet Hastanesine pratisyen hekim olarak atanıyor. Cebrail Kilis ile hiçbir bağlantısı olmamasına rağmen Kilis'e hastaneye diğer hekimlere "Nişanlıydık şu an aramız kötü, barışmak için bana yardım edin" diyerek Hacer' den haber almaya çalışıyor.

Hacer sürekli numarsını değiştirmesine rağmen Cebrail her gün 5 6 farklı numaradan Hacer evlenirse evlendiği kişiyi de bebeğini de öldüreceğini kimseyi yaşatmayacağını söylüyor.

Uzaklaştırma kararı çerçevesinde Hacer tayin ve nöbet listelerinde adının geçmemesi için başvurularda bulunuyor ancak uygulamada sorunlar yaşanıyor.

Savcılıktan telefonların dinlenme kararı talep edilmesine karşın polis telefon ile Cebrail'i arayarak ifade için emniyete gelmesini istiyor. Defalarca polise giden, hakim savcı karşısına çıkan Hacer'e "seni bu kadar çok seven biri var daha ne istiyorsun" dediler.

Ara ara nöbet çıkışlarına bizzat gelip Hacer' i arkadan takip ederek fotoğraflarını çekip Hacer'e atıyor ve sürekli görüntülü arıyor.

Kilis'te, devlet hastanesi güzargahında kuaför bir esnafa Hacer'in kimlerle işe gidip geldiğini söylemesi için para teklif ediyor. Ayrıca 2 Suriyeli çocuk ile para karşılığı anlaşıp Hacer'i takip etmelerini söylüyor.

Hacer peşine parayla adam takıldığını öğrenince evinin bulunmasından korkarak pandemi döneminde 2 kez ev değiştirmek zorunda kalıyor.

En son olarak da 3. dava 2020 yılında şantaj ve huzur ve sukunu bozma suçundan açılıyor. Dava halihazırda devam ediyor. Bu zamana kadar 7 uzaklaştırma kararı ve 3 dava açıldı. İlk davadan ceza aldı ancak iki dava devam ediyor.

şu zamana kadar yaklaşık olarak 1.600 ayrı hat ile defalarca Hacer'i görüntülü ve sesli aramış ve sürekli mesajlar atmıştır.

[Resim: EfzwApUX0Ag3hfA?format=jpg&name=medium]

hakkında 3 davasının açılması ve 7 uzaklaştırma kararı olmasına rağmen 7 yıldır sapkınlığına son vermeyip dozunu artırarak devam ediyor. Aldığı cezaların herhangi bir caydırıcılığı olmadığı için Cebrail "ısrarlı takibine" hala devam ediyor.

[Resim: EfzxDtiXgAIhl4P?format=jpg&name=medium]


Defalarca hat değiştiren ve hatta 2 defa evini değiştirmek zorunda kalan genç doktor Hacer artık sesini duyurmak istiyor. Gençliğinin en güzel ve verimli zamanlarını saplantılı biri ile mücadele ederek geçirmek istemiyor.

Hacer; Emine Bulut, Özgecan Aslan, Münevver Karabulut olmak istemiyor. YÜZLERCE İNSANA HAYAT VEREN DOKTOR HACER ÖLDÜRÜLMEK DEĞİL,YAŞAMAK İSTİYOR!Özetle;

Bazı resimlerde numara felan görünüyor diye ben koymadım. Yani bu tür saplantılı durumlar insanların hayatlarını zehir ediyor. Eminim bir sürü vardır bunun gibi de işte canım sıkıldı.
UÇAK MEDİKAL İNDİRİM KODU ; TIKLA AL
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.