Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Conjunctivitis/Konjonktivit

Konu

#1
[Resim: conjunctivitis.jpg]
konjonktivit , konjonktiva iltihabıdır . Konjonktiva, gözün beyaz kısmının üzerinde bulunan ve göz kapağının iç kısmını çizen ince berrak dokudur.

Çocuklar çok olur. Oldukça bulaşıcı olabilir (okullarda ve gündüz bakımlarında hızla yayılır), ancak nadiren ciddidir. Gözümüze zarar vermesi pek olası değildir , özellikle de bulup hızlı bir şekilde tedavi ederseniz. Yayılmasını önlemeye ve doktorunuzun önerdiği her şeyi yapmaya dikkat ettiğinizde, uzun süreli problemler olmadan temizlenir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task