You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Enjeksiyon korkumdan nasıl kurtulabilirim?

Enjeksiyon korkumdan nasıl kurtulabilirim?

Genel müdür
Enjeksiyon korkumdan nasıl kurtulabilirim?
Birinin bunda iyi olan birinin hipnozu olduğu konusunda birkaç öneri var. 

Ya da aşkın meditasyonu


Bunların her ikisi de daha derin zihinle ilgilenir ve asla tanışmadığınız bilinçaltı zihninize sahipsiniz. Bilinçaltınıza sormanız gereken ilk şeylerden biri neden korktuğunuzdur. İyi bir cevap alırsanız ilerleme kaydedersiniz. 


Sorunu bir seansta çözemeyebilirsiniz ve bazen tüm sorunun kökenine inmek için birçok seans gerekir. Yüksek mevkiler korkusu insanlar arasında ÇOK ORTAK bir korkudur. Birçok insan tüm hayatı boyunca ortak bir korkuyla yaşar ve bunu asla çözmez. Sorunu çözmenin bir başka yaygın yolu ve oldukça eski moda yolu aynadan konuşmaktır. 

Pek çok insan aynadan konuşmak hakkında hiçbir şey bilmiyor. Bana göre ayna konuşmak masa tenisi gibi basit bir sporu öğrenmek gibidir. Bilinçaltı zihninizle iletişim kurmak biraz zaman alır. Bilinçaltı zihninizin dikkatini çekmek için kaç deneme yapmanız gerektiğini size söyleyemem ama her şey sizinle konuşuyorsunuz ama aslında bilinçaltınızla iletişim kuruyorsunuz. Bilinçaltınız. Bu, gerçek dünyanızda çok konuşulan bir şey değildir, ancak gerçekte neye inandığınız hakkında bilincinizden daha fazlasını bilir. Bu nedenle, bir hipnozcu, kişiyi daha düşük seviyeli bir bilince sokarken her zaman onunla bağlantı kurmaya çalışır. 

Hipnozdan asla korkmayın, çünkü kontrol her zaman sizdedir ve kimse sizi isteğiniz dışında hipnotize edemez. Kontrol her zaman sizdedir. Hipnoz ile birlikte gerçek sizi tanımak için ayna konuşması arasında, enjeksiyonlardan veya “aşılardan” korkmanıza neyin sebep olduğunu bulabilmelisiniz. Size şimdi söylediğim tüm bunlar, hayatınız boyunca pratik yapmanız gereken bir şey. Neden? Çünkü içinizdeki herhangi bir sorunun özüne inmenize yardımcı olur. Eğer sorarsan bilinçaltın sana asla yalan söylemez.
UÇAK MEDİKAL İNDİRİM KODU ; TIKLA AL
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.