You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Film önerisi; The double - Öteki

Film önerisi; The double - Öteki

Yönetici
Film önerisi; The double - Öteki
[Resim: 220px-%C3%96teki_%28The_Double%29_-_afi%C5%9F.jpg]


İMDB; 6.5
TÜR; Komedi, Dram, GizemSimon kayıtsız dünyada izole varlığını tırmalamayan, ürkek bir adamdır. Annesi tarafından hor görülür, iş yerinde göz ardı edilir ve hayallerindeki kadın Hannah tarafından bir türlü fark edilmez. Dışlanmışlığını değiştirmek için elinden pek bir şey gelmemekte, kendisini güçsüz hissetmektedir. James adında yeni bir meslektaşın gelişi, dengesini altüst etmeye başlayacaktır. James Simon'ın fiziksel olarak ikizi gibidir fakat karakter olarak tam tersidir. Çünkü James kendine güvenen, karizmatik ve kadınlarla arası iyi olan birisidir. Simon'ın korkusu James'in yavaş yavaş hayatını devralmasıyla başlar.


2013 yılı İngiltere yapımı. Bir adamın hayat hikayesi, kendisine ikizi kadar benzeyen ancak karakter olarak tam zıt bir adam. Dostoyevski'nin öteki adlı kitabından uyarlanan bir film. Kitap kadar çekilen filmi sevmeyebilirsiniz zaman zaman ama bu kitap kadar etkili bir film olmuş.


İyi seyirler....
[Resim: iyeJCl.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.