You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Forması ile otobüse alınmayan sağlık çalışanı

Forması ile otobüse alınmayan sağlık çalışanı

Çalışkan Üye
Forması ile otobüse alınmayan sağlık çalışanı
[Resim: tvhuhgs.png]


Her yer haberini yaptı ama ben gene de ilgili kişinin hastanesini, adı soyadını karaladım. Burada konu bu kişi değil sonuçta konu forma ile dolaşmayalım konusu.Kişi sağlık çalışanı, hastane de çalışmış belli ki eve dönecek veya hastaneden ayrılacak. Hastane bu covid in daha yoğun bulunduğu bir alan. Burada en az 8 saat geçirdin, yemekhanesi dinlenme odası hasta hasta yakını sağlık personeli kişiler ile aynı ortamda bulundun. E haliyle bu formanı çıkarman gerekir.


Dışarı bu forma ile çıkarsak, otobüse binersek, markete girersek ne düşünür insanlar. Aynen yukarıdaki gibi kim bilir nereden çıktı geldi derler. 

Ha belki bilimsel olarak forma ile taşınmıyor bu virüs, belki sen üzerini değiştin temiz forma giydin, belki evden işe gidiyorsun ev temiz diyorsun vesaire vesaire far etmez , nereden bilelim biz bunu forma olmasın üzerinizde ne oluyor yani.Savunma olarak, hasta yakınları da kalabalık hastaneye geliyor, millet pijamayla bakkala gidiyor vesaire vesaire , yönetmelikte yeri yok şu bu yazmışsınız. Bu konular ile alakası yok sizin formayla sokakta olmanızın. 


Forma ile çıkmayıverin. Hepsi bu.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.