Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Gartner - Renkli Histoloji Atlası pdf indir

Konu

#1
[Resim: 51fKi2+NvgL.jpg]RENKLİ HİSTOLOJİ ATLASI / GARTNER
Renkli Histoloji Atlas’ı üç baskıdır öğrencilerin doku ve organların yapısını hücresel düzeyde anlamalarına yardımcı olmuştur.

Bu dördüncü baskı tıp, öğrencilerine tüm ana doku türlerine ve sistemlere ait seçkin bir histolojik görüntü koleksiyonu sunmaktadır.

Öğrencilerin çok sevdiği açık ve özet bir dille yazılmış bu eser sanatsal yönü ve klinik yaklaşımı ile de tanınmıştır.

Öğrenciler kitabın laboratuvarda kullanılmaya uygun boyutunu da beğeneceklerdir.KİTABIN ÖZELLİKLERİ VE VURGULARI

Her konu, histolojiyi anlamak için gerekli kavramların renkli grafik çizimlerle desteklenerek özetlendiği bir giriş bölümü ile başlamaktadır.

Konular aynı zamanda öğrencilerin histoloji kavramlarını pratik tıbba uygulamasına yardımcı olan histopatoloji ve klinik önemi bölümlerini içermektedir.

Tümü renkli seçkin sanatsal arşivi 390 fotomikrograf, 39 tarama elektron mikroskobu görüntüsü ve 43 çizim içermektedir.

Yüksek kalitede ve renk düzeltilmesi yapılmış görüntüler elde etmek amacıyla tüm fotomikrograflar dijital kamera ile yeniden çekilmiştir.

"Klinik Önemi” bölümleri öğrencilerin histoloji çalışmalarını tıp pratiğine uygulamasına yardımcı olmaktadır.Kitap 6. baskı 2014 yılına ait ingilizcedir. İngilizce istemeseniz dahi görselleri için sahip olmak isteyeceğiniz bir e kitaptır.


[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da