Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Gray's Anatomy for Students, 4th Edition 2020 e kitap

Konu

#1
[Resim: 81S4QoiYrjL.jpg]Okuması kolay, mükemmel şekilde resmedilmiş ve klinik olarak alakalı olan Gray's Anatomy for Students, 4. Baskı , tıp öğrencilerinin insan anatomisiyle ilgili temel bilgiler için başvurdukları metindir. Bu tamamen gözden geçirilmiş cilt, öğrencilerin bilmesi gereken temel bilgilere, kolay erişilebilen bir formatta ve materyal üzerinde etkili çalışmayı ve ustalaşmayı kolaylaştıran ek multimedya araçlarıyla odaklanmaktadır. Uzman yazarlardan ve küresel danışmanlardan oluşan bir ekip , metin boyunca 1.000'den fazla yenilikçi, orijinal resimle vurgulanan kapsamlı eğitim ve klinik deneyimlerini paylaşıyor .

Kitap ingilizce ve yeni baskıdır.

Gray's Atlas ile beraber kullanılması önerilir; https://mediforum.net/konu-gray-s-atlas-...-2020.html

Kaynak ekran resmi;


[Resim: lADnAw.png]
[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da