Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Gray's Atlas of Anatomy (Gray's Anatomy) 3rd Edition 2020

Konu

Star #1
[Resim: 51wsXcZXWaL._SX342_QL70_ML2_.jpg]


Klinik olarak odaklanmış, tutarlı ve net bir şekilde resmedilmiş ve mantıksal olarak organize edilmiş olan  Gray's Atlas of Anatomy , popüler Gray's Anatomy for Student'ın yardımcı kaynağı  , anatomik yapıların canlı ve görsel bir tasvirini sunuyor. Çarpıcı çizimler , yapıların klinik görüntüler ve yüzey anatomisi ile korelasyonunu gösterir  - diseksiyon laboratuvarında doğru tanımlama ve kurs sınavlarına başarılı hazırlık için gereklidir.

Yüzeyselden derin yönelime doğru sunulan yapılarla , vücutta mantıksal bir ilerlemeyi temsil eden mevcut anatomi bilginizi geliştirin  .

Yaklaşık 1.000 zarif resimli anatomik figürün görsel rehberliği ile vücudun çeşitli anatomik yapılarını tanımlayın ve bunların birbirleriyle olan ilişkilerini daha iyi anlayın  .

Anatomik çizimlerle kaplanmış yüzey anatomisi fotoğraflarıyla anatomik yapılar ve yüzey işaretleri arasındaki klinik korelasyonu görselleştirin  .

Anatomik yapıları,  yan yana karşılaştırma için anatomik sanat eserine bitişik yerleştirilmiş 270'den fazla klinik görüntüde (laparoskopik, radyolojik, cerrahi, oftalmoskopik, otoskopik ve diğer klinik görünümler dahil ) pratikte sunulduğu şekliyle tanıyın  .

Yepyeni, geniş formatlı bir illüstrasyon  ve modern klinik ortamda görüntülendiği şekliyle anatomiyi yansıtan yeni görüntüleme figürleriyle kadınlarda kasık bölgesinin daha eksiksiz bir anlayışını kazanın  .


2020 basımı, 624 sayfa ingilizce tam e kitaptır.

Yani resimleri kopyalanabilir, renklidir. Kaynak ingilizce olmasına rağmen her sağlık çalışanını görsel olarak destekleyebilecek niteliktedir.

Kaynak ekran resmi;

[Resim: 2zlw3A.png]

[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da