Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Hemşire öz duyarlılık anketi; lütfen dolduralım

Konu

Thumbs Up #1
Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizi anket konusu için rahatsız ediyorum. Bugün bana yarın size düşüncesi ile dayanışma olacağını düşünerek bir meslektaşımızın tez anketini yayınlamak istedim.

Malum pandemi dolayısı ile izinler yüz yüze anket adına malesef çıkmıyor. Araştırmalar da bu şekilde yapılıyor. Hani mesleğimizin gelişmesine katkıda bulunan çalışmalar olduğunu düşünüyorum ve meslektaşlarımızı da desteklememiz gerektiğini düşünüyorum. Bu bakımdan lütfen iki dakikanızı ayırıp online olan anketi doldurmanızı rica edeceğim.


X-Y KUŞAĞINDAKİ HEMŞİRELERİN ÖZ-DUYARLIKLARI ile SOSYAL DUYGUSAL ÖĞRENME BECERİLERİ ARASINDAKİ İLİŞKİ

Değerli Meslektaşım

Bu araştırmada; X ve Y kuşağındaki hemşirelerin öz-duyarlık ile sosyal duygusal öğrenme becerileri arasındaki ilişkinin incelenmesi amaçlanmıştır.

Bu araştırmaya katılmakla herhangi bir parasal sorumluluk altına girmeyecek ya da bağlı bulunduğunuz Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’dan herhangi bir ücret alınmayacaktır. Size de herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Sizden alınan bilgiler sadece adı geçen çalışmada kullanılacaktır. Verdiğiniz bilgiler gizli tutulacaktır. Bu bilgiler sadece yetkili kişiler ve etik kurul tarafından görülecektir.

Bu form sizlerin bireysel ve mesleki yaşamınızda büyük öneme sahip olan öz-duyarlık ve sosyal duygusal öğrenme becerilerinizi belirlemek amacıyla geliştirilmiştir. Sorulara içtenlikle ve samimiyetle cevap verilmesi sonuçların güvenilir olması açısından önemlidir. Bu nedenle lütfen her bir soruyu/ifadeyi dikkatli bir şekilde okuyarak uygun seçeneği işaretleyiniz ve hiçbir soruyu boş bırakmamaya özen gösteriniz. Bu bilgi formu ile elde edilecek bilgiler sadece araştırma amacı ile kullanılacaktır. Sorunuz olduğu durumunda aşağıdaki telefon numarasından ve/veya mail adresinden bana ulaşabilirsiniz;
Araştırmanın gerçekleştirilmesindeki katkılarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Öğretim Görevlisi Ümran GÖRÜGENAnketi doldurmak için tıklayın; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...w/viewform
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task