Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Hypoxia/hipoksi

Konu

#1
Vücudunuzda yeterli oksijen yoksa hipoksemi veya hipoksi olabilir. Bunlar tehlikeli durumlardır. Oksijen olmadan, beyniniz , karaciğeriniz ve diğer organlarınız semptomlar başladıktan birkaç dakika sonra hasar görebilir.

Hipoksemi ( kanınızdaki düşük oksijen) , vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için kanınız dokularınıza yeterince oksijen taşımadığında hipoksiye (dokularınızda düşük oksijen) neden olabilir . Hipoksi kelimesi bazen her iki problemi tanımlamak için kullanılır.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da