You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İki lisans programı olanlar ikisinden de tercih verebilir mi?

İki lisans programı olanlar ikisinden de tercih verebilir mi?

Genel müdür
İki lisans programı olanlar ikisinden de tercih verebilir mi?
Alıntı:4 yıllık beslenme ve diyetetikten mezun oldum, bu yıl yine lisans düzeyi çocuk gelişimi bölümünden de mezun oluyorum. Kpss de tercih yaparken çocuk gelişimi / beslenme diyetetik karma bir tercih yapabilir miyim? İkisinden de mezun olmuş ve şartları sağlamış olduğum için?



Evet.

Aynı öğrenim düzeyindeki mezuniyetlerinizi ÖSYM aday işlemleri sistemine kayıt ettirmeniz halinde ikisinden de tercih verebilirsiniz. Karma olarak.
UÇAK MEDİKAL İNDİRİM KODU ; TIKLA AL
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.