Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


İşe girdikten sonra ilk nerede çalışmalı?

Konu

Question #1
Arkadaşlar atandığımızda yani ilk atandığımızda bize çok fazla seçenek sunmuyorlar ama genel olarak acil serviste başlıyoruz. 

Bence hani mesleğe yeni başlayan birinin ilk zamanlar çalışmak için seçmesini önerdiğiniz bir yer var ise burada paylaşalım. 

Veya yeni atanacak arkadaşlar konu altına yorum yaprak tavsiye istesin. 

Güzel bir konu olur bence.
[Resim: hIpVW.jpg]
Cevapla
#2
Ben son sınıf öğrencisiyim, Benin fikrim eğer bir hemşire gerçekten bakımın tadına varmak, yoğrulmak istiyorsa yoğun bakımda başlamalı ki bende aslında yoğun bakım isteyenlerdenim daha sonra servislere, polikliniklere geçilebilir diye düşünüyorum.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da