Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Jean Bolognia - Dermatology 4th edition 2018 (english)

Konu

#1
[Resim: 095893944.jpg]

Bolognia Dermatology: Dördüncü Baskı, 2018 - İNGİLİZCE

Bolognia Dermatology sadece ülkemizde değil tüm dünyada ana dermatolojik başvuru kaynaklarında birisidir. Alanında saygın çok sayıda yazarlar tarafından hazırlanmış bölüm ve konularıyla 4. baskısı da dermatolojinin hemen tüm alanlarını diğer birçok kaynak eserden daha uygun, geniş, eksiksiz ve güvenilir şekilde kapsayan bir kitap. Yine iki cilt halinde yayınlanan bu baskı da asistanlar ve uzman hekimler için oldukça önemli ve güncel dermatolojik bilgi içeriğine sahip. Yeni baskısı öncekine göre 104 sayfa daha artmış olup 2000 den fazlası yeni 4000'in üzerinde klinik ve patolojik resim, tablo ve çizim bulundurmakta. Böylece farklı deri tiplerinin değişik aşamalardaki hastalık görünümlerine daha fazla yer ayrılmış, birçok deri hastalığının klinikopatolojik korelasyonu net şekilde ortaya konmuş.

PDF formatındakı e-kitap 3081 sayfadır. Orijinal Elsevier-den satın alınan e-kitap sürümüdür.


Genel bilgi:
[Resim: 2A1rwIh.png]


İÇİNDEKİLER:
[Resim: vWYz705.png]Boyut:  215.7 MB

İndirme linki:

[Bağlantıları görmek için VİP üye olmanız gerekli, detaylar için Tıklayın]

Son Düzenleme: 15-10-2020, Saat: 22:16, Düzenleyen: malikshukurlu.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da