Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Netflix yeni Türk dizisi Aşk 101 tartışmalar ile beraber geldi

Konu

#1
[Resim: 5e8ecce75542850ad86bff1e.jpg]

Aşk 101 konusu nedir, oyuncuları kimler? Netflix'in yeni dizisi Aşk 101'in fragmanı yayında!

Netflix'in Türk yapımı Aşk 101 dizisinin fragmanı yayınlandı. Birçok ismin kadroda yer aldığı dizi 24 Nisan tarihinde izleyicilerle buluşacak. Ahmet Katkısız'ın yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu ise Meriç Acemi yazdı. Peki Aşk 101 konusu nedir, oyuncuları kimler?


Kubilay Aka, Alina Boz, Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz gibi oyuncuların rol aldığı Aşk 101 dizisi Netflix platformunda yayınlanacak. Netflix'in Türk yapımı olan dizinin izleyici ile buluşacağı tarih belli oldu. Kısa bir süre başlayacak olan dizinin fragmanı yayınlandı. Peki Aşk 101 konusu nedir? Oyuncular kimler?

AŞK 101 KONUSU

1990'lı yıllarda Türkiye'sinde hayatta kendi yollarını bulmaya çalışan bir grup genç, çok sevdikleri öğretmenleri okuldan ayrılmasın diye onun aşık olması için uğraşırlar.1998 yılında geçecek olan dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek için çaba harcarlar.AŞK 101 OYUNCULARI

Oyuncular
Kubilay Aka - Kerem
Kaan Urgancıoğlu - Kemal
Alina Boz - Eda
Pınar Deniz - Burcu
Mert Yazıcıoğlu - Sinan
Selahattin Paşalı - Osman
İpek Filiz Yazıcı - Işık
Bade İşçil -
Müfit Kayacan - Necdet
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task