You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Psikiyatri hemşireliği doktora bilim sınavı

Psikiyatri hemşireliği doktora bilim sınavı

Çalışkan Üye
Psikiyatri hemşireliği doktora bilim sınavı
Merhaba.Adnan menderes psikiyatri hemşireliği doktora bilim sınavına gireceğim.Farklı üniversitelerin bu alanla ilgili bilim sınavına giren meslektaşlarım varsa bilgi verebilirlerse sevinirim.
Son Düzenleme: 27-06-2021, Saat: 14:30, Düzenleyen: Darkwatch.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
RE: Psikiyatri hemşireliği doktora
(27-06-2021, Saat: 01:24)semkaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba.Adnan menderes psikiyatri hemşireliği doktora bilim sınavına gireceğim.Farklı üniversitelerin bu alanla ilgili bilim sınavına giren meslektaşlarım varsa bilgi verebilirlerse sevinirim.

Merhaba şu konuyu okumuşsunuz zaten

https://mediforum.net/konu-yuksek-lisans...inavi.html


Bunun yanında pisikiyatri alanında giren varsa belki yardımcı olabilirler ancak. 


Adnan menderes deki hocalarıa bakmanız gerekir. Bölüm olara aynı olmaz. 


Oradaki hocaları biliyorsanız çalışmalarına bakın. Onlara yoğunlaşın.
UÇAK MEDİKAL İNDİRİM KODU ; TIKLA AL
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
RE: Psikiyatri hemşireliği doktora bilim sınavı
Biraz daha detay vermek gerekir ise;

Eğer doktora yapacağınız program alanın devamı ise yani psikiyatride yüksek lisans yapıp psikiyatride doktoraya devam ediyorsanız sorular genellikle güncel gelişmelerden gelir. Buna hazırlanmak için pupMEd açın son 6 ayda psikiyatri hemşireliği ile ilgili çalışmaların özetini okuyun.


Eğer alanınız farklı ise, bu kez neden bu alanda devam etmeyi düşündünüz derler, bu soruya kendinizi hazırlayın. Artık neden ise... Önceki alanınızda neler yaptığınızı sorarlar, tez çalışmanızı sorarlar ve belki bu alanda ne tür çalışmalar yapmayı planladığınızı sorarlar.


Konuları zaten biliyormuş gibi yapmamanızda da fayda var. En basit tanımları dahi nasıl verdiğinize bakabilirler, tanımın doğru olması tanıma girerken şuna göre diyip kaynak göstermeniz ve tanımı eveleyip gevelememeniz önemli.


Sonuç olarak belirli puanları geçip oraya kadar geldi isen. Hocalar seni almamak için değil almak için uğraşacaktır. Çok abes cevaplar vermediğin sürece, bölümü devam ettirebileceğini yani derslere gelebileceğini gösterdiğin sürece geçersin sorun olmaz...


Bu yazdıklarım bilim sınavı sonrası varsa mülakat için idi...

Bilim sınavı için bir link vereyim... https://hemsirelikyukseklisans.blogspot....inavi.html
UÇAK MEDİKAL İNDİRİM KODU ; TIKLA AL
Son Düzenleme: 27-06-2021, Saat: 14:42, Düzenleyen: Darkwatch.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.