You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sağlık kabini açmak

Sağlık kabini açmak

Çalışkan Üye
Sağlık kabini açmak
Sağlık kabini açmak istiyor isek en az kaç yıllık hemşire olmak gerekiyor, bir de sağlık kabini açmak için öncelikle izlenmesi gereken ilk adım nedir dükkan kiralamak mı, sağlık ocağı hekiminden izin almak mi ve diğer izlenmesi gereken adımlar neler ve yaklaşık ne kadar bütçe ayırmak gerekiyor
Çalışkan Üye
RE: Sağlık kabini açmak
Mesela ben farklı bir ilçede ikamet ediyorum diyelim açacağım yer de başka bir semtte bulunuyor, benim açacağım semtte mi ikamet etmem gerekiyor. Ayrıca başka bir bölümde öğrencilik durumum var, ama devamsızlık sorunum yok, bu sorgulanır ya da sorun çıkarır mı?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Sağlık kabini açmak
(07-06-2021, Saat: 23:12)Nurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesela ben farklı bir ilçede ikamet ediyorum diyelim açacağım yer de başka bir semtte bulunuyor, benim açacağım semtte mi ikamet etmem gerekiyor. Ayrıca başka bir bölümde öğrencilik durumum var, ama devamsızlık sorunum yok, bu sorgulanır ya da sorun çıkarır mı?

Sorun çıkarmaz. Ama bazı belgeler toplayacaksın, il sağlık müdürlüğü olsun, aile hekimi olsun bu kişiler ile öncelikle muhatap olacaksın. İkamet zorunluluğunu onlar bilir senden belge isteyebilirler. İkamet ile ilgili kanunen açık bir yazı okumadım ben ancak öncelikle senin açmak istediğin yer neresi ise oranın aile hekimi ve il sağlık müdürlüğü ile bu konuyu konuşman daha sağlıklı olacaktır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.