You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sağlık personelinin eğitim durumu tayini alabileceği bölümler

Sağlık personelinin eğitim durumu tayini alabileceği bölümler

Çalışkan Üye
RE: Sağlık personelinin eğitim durumu tayini alabileceği bölümler
(14-10-2021, Saat: 21:22)Darkwatch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Örgün demek uzaktan olmayan demek. Birinci ikinci öğretim farketmez

Yani bu klavuzda yayınlanan tablo 4 teki yukarıda yazan bölümleri seçip eğitim durumu yapabilirim birinci ikinci öğretim farketmeden. Uzaktan öğretim olanlar belirtiliyordur herhalde ayrı şekilde. Kılavuzda hiç rastlamadım çünkü de.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
RE: Sağlık personelinin eğitim durumu tayini alabileceği bölümler
Bu konuda kanundan geçen ifade;

Sağlık ile ilgili bir alanda en az (Değişik ibare:RG-30/9/2016-29843) dört yıllık örgün öğrenim gördüğünü belgelendirmesi hâlinde, öğrenim süresi ile sınırlı olmak kaydıyla, öğrenim gördüğü yere, bir defaya mahsus olmak üzere atanabilir.


Sadece bu. Gerisi için net ifadeler yok.
[Resim: x3nNi.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.