You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sağlık yönetimi yüksek lisans yapmak

Sağlık yönetimi yüksek lisans yapmak

Genel müdür
Sağlık yönetimi yüksek lisans yapmak
[Resim: DUpzj2.png]


Böyle bir soru gelmiş. 

Arkadaşlar. Sağlık yönetimi yüksek lisansı oldukça fazla üniversitede olan hem tessiz hem uzaktan versiyonlarıda bulunan bir bölüm. 

Bu bölümden o kadar mezun var ki anlatamam. 

Ayrıca dönem dönem gerek sağlık sen gerek benzeri kuruluşlar açıktan bu bölümün eğitimini veren üniversiteler ile anlaşmalar yapıp çoğu sağlık çalışanına bu diplomayı resmen para ile sattılar. 

Şimdi bu diploma sahipleri bana kızacak ama evet para ile sattılar. 

Bunun sebebi yönetimde olan hemşirelerin, olur da örgün bir yüksek lisans bitiren hemşire gelir kardeşim beniö hakkım orası der diye hemen hemen hepsi 5-10 bin verip bu diplomayı alıverdiler. 

Şimdi haliyle bunlar alırken başkaları da aldı ne işe yaradı hiç. Uzmanlık dahi vermez bu diploma. 

Faydası;

- eğer yönetim kadrosunda bir hemşire iseniz alırsınız sizin yerinizi meşru gösterir. İşinize yarar. 

Gerçekler;

- eğer yönetimde değilseniz ve yinetimde olacak torpil vesaireniz yok ise bırakın kim alıyorsa alsın. Çöp kağıt parçası. 

Aksini iddia edene ben buradayım.
ANKARA da evde hemşirelik ve hastanede VİP hemşire refakati hizmeti almak için bu linke tıklayarak telegram gurubundan bilgi alabilirsiniz. Vip refakat ile il dışı dahil kişiye özel her türlü hizmetimiz mevcuttur. 
Bunu ilk beğenen sen ol.
Çalışkan Üye
RE: Sağlık yönetimi yüksek lisans yapmak
Çok doğru söylemişsiniz.

Çoğu hastanede çoktan yerini almış bir hemşire veya lise mezunu alaylı biri doldurmuş durumda. Kendi CV'niz için akademik olarak ilerlemek isterseniz alın. 
[/quote]
Son Düzenleme: 21-02-2024, Saat: 14:13, Düzenleyen: tqbakmn.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.