MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu

Tam Versiyon: Forması ile otobüse alınmayan sağlık çalışanı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: tvhuhgs.png]


Her yer haberini yaptı ama ben gene de ilgili kişinin hastanesini, adı soyadını karaladım. Burada konu bu kişi değil sonuçta konu forma ile dolaşmayalım konusu.Kişi sağlık çalışanı, hastane de çalışmış belli ki eve dönecek veya hastaneden ayrılacak. Hastane bu covid in daha yoğun bulunduğu bir alan. Burada en az 8 saat geçirdin, yemekhanesi dinlenme odası hasta hasta yakını sağlık personeli kişiler ile aynı ortamda bulundun. E haliyle bu formanı çıkarman gerekir.


Dışarı bu forma ile çıkarsak, otobüse binersek, markete girersek ne düşünür insanlar. Aynen yukarıdaki gibi kim bilir nereden çıktı geldi derler. 

Ha belki bilimsel olarak forma ile taşınmıyor bu virüs, belki sen üzerini değiştin temiz forma giydin, belki evden işe gidiyorsun ev temiz diyorsun vesaire vesaire far etmez , nereden bilelim biz bunu forma olmasın üzerinizde ne oluyor yani.Savunma olarak, hasta yakınları da kalabalık hastaneye geliyor, millet pijamayla bakkala gidiyor vesaire vesaire , yönetmelikte yeri yok şu bu yazmışsınız. Bu konular ile alakası yok sizin formayla sokakta olmanızın. 


Forma ile çıkmayıverin. Hepsi bu.