Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


2020 Eylül - Ekim Bölge Hizmet Grupları Yayınlandı!

Konu

#1
Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Planlama Dairesi Başkanlığı tarafından yılın tek aylarında (Ocak - Mart - Mayıs - Temmuz -Eylül ve Kasım aylarında) yayınlanan bölge hizmet grupların güncelledi. Atama ve yer değiştirme yönetmeliğine istinaden güncellenerek alt bölge tayinleri ile mazeret tayinlerinde (Can güvenliği, aile birliği ve sağlık mazereti) sağlık personelinin atamalarında kullanılan Bölge Hizmet Grupları güncellenerek 14.09.2020 itibariyle Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün sitesinden duyuruldu.


[Resim: cL9G2d.jpg]


[Resim: 23o2fo.jpg]


[Resim: LncVPm.jpg]


[Resim: boYDHi.jpg]


Tüm sıralama için link; https://yhgm.saglik.gov.tr/TR,34970/2020...plari.html
[Resim: x3nNi.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da