Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


2020 KPSS Sınavından Önce Atama Olma İhtimali Hakkında

Konu

#1
[Resim: nbH9QA.jpg]
  Merhaba Değerli MediForum Ailesi 
  Biliyorsunuz ki Sağlık Bakanlığımız geçtiğimiz günlerde 2020/4 atamasının tercihleri yapılıp sonuçları açıklandı.Şimdiden atanan sağlık personellerine hayırlı olsun diler bundan sonra ki çalışma hayatlarında başarılarının devamını dileriz.
  Meclis kulislerinde Sağlık Bakanlığı’nın 12 bin işçi ve 30 veya 35 bin  civarında ise Hemşire, Tekniker ve Teknisyen kadrosu talebinde bulunduğu kulislerde konuşuluyor.Parlamento Muhabiri Sayın Murat Polat'ın Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile yaptığı demeçte ;
 ''Kadro çalışmasını arkadaşlarımız yaptı ilk önce 12 bin işçi talebimiz oldu bu 2019 yılından kalan bir talep dedi.Diğer taleplerimizi de yaptık inşallah KPSS sınavından önce bu kadrolarımızı alıp binlerce gencimize müjde vereceğiz.''
  Atanamayan sağlıkçıların gözü Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın kadro aldıktan sonra önümüzdeki günlerde yapacağı sürpriz açıklamada olacak.

Kaynak: Parlamento Muhabiri Murat Polat
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da