Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


2020 Ocak - Şubat Bölge Hizmet Grupları

Konu

#1
[Resim: r0PM2B.png]Sağlık Bakanlığı, atama ve yer değiştirme yönetmeliğine göre alt bölge tayinlerinde ve mazeret tayinlerinde kullanılan Hizmet Bölge Gruplarını güncelleyerek Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü sitesinde yayımladı.

2020 Ocak-Şubat Bölge Hizmet Gruplarını görmek için tıklayınız.


https://yhgm.saglik.gov.tr/TR,34970/2020...plari.html
Cevapla
#2
Merhabalar .Aynı bölge ve grupta yer alan illerin sıralaması önemli mi misal 6 .bölgeni A grubunda 1.sıradaki ilin doluluk oranı en yüksek mi oluyor ?
Cevapla
#3
Evet doluluk oranı bölge grup sıralamasında belirtildiği gibi oluyor. En dolu en üst sırada oluyor.
Cevapla
#4
(01-02-2020, Saat: 17:36)Demet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet doluluk oranı bölge grup sıralamasında belirtildiği gibi oluyor. En dolu en üst sırada oluyor.
Teşekkür ederim ..İyi akşamlar

Hocam , 2020 Ocak 663 45/A eş durumu kurasına başvurdum .Çalıştığım il Şırnak eşimin çalıştığı il Batman ..Eski dönemlerde ön başvuru sonuçlarında “halen görev yaptığı ilde personel ihtiyacından dolayı “gibi bir red olma olasılığı yok o zaman .doğru mu düşünüyorum hocam ..teşekkür ederim. Lisans hemşireyim bu arada ..
Son Düzenleme: 01-02-2020, Saat: 18:01, Düzenleyen: Lisans Hemşire.
Cevapla
#5
https://mediforum.net/konu-es-durumu-tay...nligi.html

Burada eş durumu anlatılmış. Eşinizin mesleği ne bilmiyorum ancak, yukarıda verdiğim linkteki yazıya göre eşinizin ve kendinizin durumuna uyan maddeye bakıp. Sonra o maddenin bölge hizmet grubu uyarısını da dikkate alarak sorunuzun net cevabını bulabilirsiniz.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task