Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


21-28 NİSAN EBELER HAFTASI

Konu

#1
DÜNYANIN EN ESKİ VE KUTSAL MESLEKLERİNDENDİR EBELİK.ELİNE DOĞDUĞUMUZ , DÜNYAYA GELDİĞİMİZDE İLK TANIŞTIĞIMIZ İNSANLARDIR ONLAR.BİR EBENİN ELİNDE BAŞLAR.EBELER AĞIR FEDAKARLIKLAR İÇERİSİNDE GÖREV VE SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIRLAR.
ONLAR SAĞLIK HİZMETİNİN KUTSAL ANASIDIR.
ANNELİK DUYGUSUNU İLK YAŞAMA ANININ GÖREVLİSİ OLAN GÖREVLERİNİ ÖZVERİ,SABIR ,GAYRET VE SEVGİ İLE YERİNE GETİREN TÜM EBELERİMİZİN EBELER HAFTASINI KUTLUYOR,EBE VE HEMŞİRELER DERNEĞİ OLARAK ÜLKEMİZİN SAĞLIĞINA YAPTIKLARI KATKILARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task