Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Konu

#1
[Resim: 17157372-30128448.jpg]


Çoğu sağlık çalışanlarının evlerinde olmadıklarını biliyoruz. Ya işteler, ya da karantina sebebi ile eve gelmeden çalışmak durumda kalıyorlar.

Çocuklarınız bu 23 Nisan da belki sizden ayrı.... O yüzden bu çocuk bayramı sağlık çalışanlarının çocukları için bir nebze daha önemli geliyor bana.


Tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun, 

Biz sağlık çalışanları olarak çocuklarımızın geleceği adına şu dönemde üzerimize düşen ağır yükü kaldırmaya ve geleceğinizi korumaya devam edecek ve başaracağız........


MediForum..
[Resim: 5e9ff80fadcdeb1a60f580e4]


Alıntı:"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."
[Resim: 5e9ff9a5adcdeb1a60f58102]


Alıntı:“Uygarlık yolunda başarı yenileşmeye bağlıdır. Sosyal hayatta, iktisadi hayatta, ilim ve fen sahasında başarılı olmak için yegane gelişme ve ilerleme yolu budur”

[Resim: 5e9ffa24adcdeb1a60f5810a]


Alıntı:“Bütün ilerlemeler, insan fikrinin eseridir. Fikri harekete getirmek, birinci işimiz olmalıdır. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir. Fikrin serbest hareketi ise, ancak bireyin düşündüğünü serbest olarak söylemek, yazmak ve verdiği karara göre her türlü girişimde bulunmak serbestisine sahip olmakla mümkündür.”
[Resim: 5e9ff819adcdeb1a60f580e6]Alıntı:"Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz."

[Resim: 5e9ff82eadcdeb1a60f580eb]Alıntı:"Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, başarı için, en hakiki mürşit bilimdir, fendir."

[Resim: 5e9ff87aadcdeb1a60f580f9]Alıntı:"Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız."

[Resim: 3e528791635006202ca77c5c8baf0093.jpg]
Hemşirelikte doktorasını yapmış ama sahadan kopmamış; araştırmacı, eğitimci, öğrenci, çalışan PhD. Hemşireyim. Eğitim ve deneyimlerimi hemşirelik yüksek lisans bloğumda paylaşıyorum.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da