You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

3+1 eş durumu tayini; 1. bölgeden 4. bölgeye

3+1 eş durumu tayini; 1. bölgeden 4. bölgeye

Çalışkan Üye
3+1 eş durumu tayini; 1. bölgeden 4. bölgeye
Eşim 4. Bölge D grubu ben 1.bölge D grubu çalışanıyız ikimizde sağlık bakanlığı bünyesinde görev yapıyoruz yılım dolduğunda dilekçe ile başvuru yaparak 1. Bölgeden 4. Bölgeye gidebilirmiyim?
Son Düzenleme: 10-09-2020, Saat: 12:42, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: 3+1 de dilekçe ile eş durumu tayini
(10-09-2020, Saat: 12:40)Seda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eşim 4. Bölge D grubu ben 1.bölge D grubu çalışanıyız ikimizde sağlık bakanlığı bünyesinde görev yapıyoruz yılım dolduğunda dilekçe ile başvuru yaparak 1. Bölgeden 4. Bölgeye gidebilirmiyim?


Gidebilirsiniz . Tayin döneminde başvurarak ama.
[Resim: x3nNi.jpg]
Son Düzenleme: 10-09-2020, Saat: 12:41, Düzenleyen: Darkwatch.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.