You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

3+1 hemşire hangi durumlarda tayin ister

3+1 hemşire hangi durumlarda tayin ister

Çalışkan Üye
3+1 hemşire hangi durumlarda tayin ister
Merhaba 
1.Benim anlamadığım bir durum var. 3+1 li hemşire 4 yılı tamamladiktan sonra tayin isteyebilmesi icin eş durumundan mı yararlanması gerekiyor. Yani başka bir durumla farklı bir ile tayin isteyemez mi?

2. Bir üniversite kazanildiginda o ile egitim durumundan yararlanarak tayin istenebilir mi?
Son Düzenleme: 28-08-2020, Saat: 09:07, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: 3+1 hemşire hangi durumlarda tayin ister
(27-08-2020, Saat: 23:23)Kafamdaki sorular Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba 
1.Benim anlamadığım bir durum var. 3+1 li hemşire 4 yılı tamamladiktan sonra tayin isteyebilmesi icin eş durumundan mı yararlanması gerekiyor. Yani başka bir durumla farklı bir ile tayin isteyemez mi?

2. Bir üniversite kazanildiginda o ile egitim durumundan yararlanarak tayin istenebilir mi?


Eş , sağlık, mazeret, boşanma, eğitim gibi durumlardan tayin isteyebilir elbette.

Zaten 4 yıl sonra kadrolu oluyor.
[Resim: x3nNi.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Çalışkan Üye
Cvp: 3+1 hemşire hangi durumlarda tayin ister
Hayır demek istediğim 4 yıl dolmadan eğitim durumundan tayin isteyebilir miyiz.

Bir de boşanma durumunda tayin istemek nasıl oluyor açıklayabilir misiniz teşekkürler
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: 3+1 hemşire hangi durumlarda tayin ister
(28-08-2020, Saat: 11:28)Kafamdaki sorular Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır demek istediğim 4 yıl dolmadan eğitim durumundan tayin isteyebilir miyiz.

Bir de boşanma durumunda tayin istemek nasıl oluyor açıklayabilir misiniz teşekkürler


3+1 kişi sadece eş durumundan tayin ister. 4 yıl dolmadan diğer hiçbir durumdan tayin isteyemez.

Detaylar; https://hemsirelikyukseklisans.blogspot....aklar.html

(28-08-2020, Saat: 11:28)Kafamdaki sorular Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır demek istediğim 4 yıl dolmadan eğitim durumundan tayin isteyebilir miyiz.

Bir de boşanma durumunda tayin istemek nasıl oluyor açıklayabilir misiniz teşekkürler


Eşinden boşanması halinde anne, baba, kardeş veya reşit çocuklarının boşanma tarihinden önce ikamet ettiği ile veya D ve C hizmet grubu illerden birine ya da halen görev yaptığı hizmet bölgesi ve grubu esas alınarak 26 ncı maddenin birinci fıkrasına göre boşanma tarihinden itibaren bir yıl içerisinde, bir defaya mahsus olarak atanır .

Der yönetmelik. Lakin bu yönetmelik şunu da der;

Bu yönetmelik 4 A yı kapsamaktadır.


(28-08-2020, Saat: 11:28)Kafamdaki sorular Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır demek istediğim 4 yıl dolmadan eğitim durumundan tayin isteyebilir miyiz.

Bir de boşanma durumunda tayin istemek nasıl oluyor açıklayabilir misiniz teşekkürler


Şu verdiğim link te güncellediğim gibi ; https://hemsirelikyukseklisans.blogspot....aklar.html


Boşanma konusunda gene tam bir madde olmamak ile birlikte,

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına dair esaslar ' da

Eş vefat ve can güvenliği kısmı var. Burada boşanma davası ve süreci sırasında can güvenliği konu edilerek tayin istenebilir diye düşünüyorum. Elbette bunun makamlarca belgelenmesi gerekecektir.
[Resim: x3nNi.jpg]
Son Düzenleme: 28-08-2020, Saat: 12:40, Düzenleyen: Darkwatch.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.