Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


3+1 hemşire ve 3+1 e bağlı olup kadrolu diyanet personeli İmam eş durumu

Konu

Exclamation #1
Merhabalar ben 3+1 e tabi diyanet personeliyim. İmamlık görevini icra ediyorum. 2. yıl oldu çalışıyorum. Bir yıl sonra kadroya geçeceğim. Eşim ise 3+1 lisans hemşire olarak inşallah bu atamada atanacak. Eşim atanıp 1 yılı dolduğunda benim de 3 yılım dolmuş olup kadroya geçeceğim. Bu durumda ben kadroya geçtikten sonra eş tayini için ben mi eşimin yanına gideceğim yoksa sözleşmeli hemşire olan eşim mi benim yanıma gelecek. Cevap verip yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü bu konuyla alakalı sağlıklı bir bilgi alamadık eşim atanmadan önce bunu tam olarak bilirsek ona göre eşim tercih yapacak...
Cevapla
#2
(24-03-2021, Saat: 14:29)M.F Turan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar ben 3+1 e tabi diyanet personeliyim. İmamlık görevini icra ediyorum. 2. yıl oldu çalışıyorum. Bir yıl sonra kadroya geçeceğim. Eşim ise 3+1 lisans hemşire olarak inşallah bu atamada atanacak. Eşim atanıp 1 yılı dolduğunda benim de 3 yılım dolmuş olup kadroya geçeceğim. Bu durumda ben kadroya geçtikten sonra eş tayini için ben mi eşimin yanına gideceğim yoksa sözleşmeli hemşire olan eşim mi benim yanıma gelecek. Cevap verip yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü bu konuyla alakalı sağlıklı bir bilgi alamadık eşim atanmadan önce bunu tam olarak bilirsek ona göre eşim tercih yapacak...1- sözleşmeli personelsiniz, eşiniz sağlık çalışanı olarak 3+1 de sözleşmeli başka kurum personeli yanına tayin alması için en az 3 yıl çalışması gerekir.

2- Sizin durumunuzu sizin kurumunuz bilir bilgim yok açıkcası

3- Eğer eşiniz 3+1 de bir yılını doldurur ve siz de o zaman kadrolu personel olursanız eşiniz yanınıza tayin ister...

4- Bu tayinin gelip gelmemesi sizin ilinizin açtığı kadrolara ve o ile olan başvuru yoğunluğuna bağlıdır. Gelmez ise kadro açıldığı an eşiniz gene yanınıza tayin olur.
[Resim: hIpVW.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task