You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

3+1 hemşire ve 3+1 e bağlı olup kadrolu diyanet personeli İmam eş durumu

3+1 hemşire ve 3+1 e bağlı olup kadrolu diyanet personeli İmam eş durumu

Çalışkan Üye
3+1 hemşire ve 3+1 e bağlı olup kadrolu diyanet personeli İmam eş durumu
Merhabalar ben 3+1 e tabi diyanet personeliyim. İmamlık görevini icra ediyorum. 2. yıl oldu çalışıyorum. Bir yıl sonra kadroya geçeceğim. Eşim ise 3+1 lisans hemşire olarak inşallah bu atamada atanacak. Eşim atanıp 1 yılı dolduğunda benim de 3 yılım dolmuş olup kadroya geçeceğim. Bu durumda ben kadroya geçtikten sonra eş tayini için ben mi eşimin yanına gideceğim yoksa sözleşmeli hemşire olan eşim mi benim yanıma gelecek. Cevap verip yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü bu konuyla alakalı sağlıklı bir bilgi alamadık eşim atanmadan önce bunu tam olarak bilirsek ona göre eşim tercih yapacak...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: 3+1 hemşire ve 3+1 e bağlı olup kadrolu diyanet personeli İmam eş durumu
(24-03-2021, Saat: 14:29)M.F Turan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar ben 3+1 e tabi diyanet personeliyim. İmamlık görevini icra ediyorum. 2. yıl oldu çalışıyorum. Bir yıl sonra kadroya geçeceğim. Eşim ise 3+1 lisans hemşire olarak inşallah bu atamada atanacak. Eşim atanıp 1 yılı dolduğunda benim de 3 yılım dolmuş olup kadroya geçeceğim. Bu durumda ben kadroya geçtikten sonra eş tayini için ben mi eşimin yanına gideceğim yoksa sözleşmeli hemşire olan eşim mi benim yanıma gelecek. Cevap verip yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü bu konuyla alakalı sağlıklı bir bilgi alamadık eşim atanmadan önce bunu tam olarak bilirsek ona göre eşim tercih yapacak...1- sözleşmeli personelsiniz, eşiniz sağlık çalışanı olarak 3+1 de sözleşmeli başka kurum personeli yanına tayin alması için en az 3 yıl çalışması gerekir.

2- Sizin durumunuzu sizin kurumunuz bilir bilgim yok açıkcası

3- Eğer eşiniz 3+1 de bir yılını doldurur ve siz de o zaman kadrolu personel olursanız eşiniz yanınıza tayin ister...

4- Bu tayinin gelip gelmemesi sizin ilinizin açtığı kadrolara ve o ile olan başvuru yoğunluğuna bağlıdır. Gelmez ise kadro açıldığı an eşiniz gene yanınıza tayin olur.
UÇAK MEDİKAL İNDİRİM KODU ; TIKLA AL
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.