You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

3+1 il içi eş tayini her ikimizde sağlık personeliyiz

3+1 il içi eş tayini her ikimizde sağlık personeliyiz

Çalışkan Üye
3+1 il içi eş tayini her ikimizde sağlık personeliyiz
Eşim ve ben 3+1 ile atandık ve 3 yıldır çalışıyoruz eşim kadro aldı benimde birkaç ayım var.İl içi aile birliğinden dolayı eş tayini isteyebiliyor muyuz biraz araştırdım ucu açık bırakılmış sizin bilginiz var mı
Bunu ilk beğenen sen ol.
Çalışkan Üye
Cvp: 3+1 il içi eş tayini her ikimizde sağlık personeliyiz
(27-07-2020, Saat: 12:27)asiyertugrul44@gmail.com Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eşim ve ben 3+1 ile atandık ve 3 yıldır çalışıyoruz eşim kadro aldı benimde birkaç ayım var.İl içi aile birliğinden dolayı eş tayini isteyebiliyor muyuz biraz araştırdım ucu açık bırakılmış sizin bilginiz var mı

MADDE 11- (1) Ulaşım koşulları dikkate alınarak Yönetmeliğin 20 nci maddesinde belirtilen

esaslara göre [b]döneme bağlı kalmaksızın yer değişikliği yapılabilir.
[/b]
bu madde eşiniz için yani kadrolular için

Kaynak; https://hemsirelikyukseklisans.blogspot....r.html?m=1
Son Düzenleme: 28-07-2020, Saat: 15:06, Düzenleyen: Merve.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.