You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

3+1 in 3 senesi bitti ne olacak

3+1 in 3 senesi bitti ne olacak

Çalışkan Üye
3+1 in 3 senesi bitti ne olacak
Merhabalar
3+1in 3 senesi bitmiş durumda eş durumu için başvuru yapacağım sırada kadrolu üzerinden mi sözleşmeli üzerinden mi başvurum kabul edilecek kadrolu ise dönemleri beklemem gerek kalmayacak fakat hala muallakta
İl sağlıktan mevzuata hakimiz kadrolu üzerinden olacak deseler de temmuz eş durumu da geçerse ocak ayına kadar boşuna beklemiş olacağım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Admin
RE: 3+1 in 3 senesi bitti ne olacak
Şu an sözleşmeli misiniz kadrolu mu ? Şayet sözleşmeli iseniz sözleşmeli olarak tayin istemeniz gerekir bence.

Şimdi bildiğim kadarı ile 1 yıl daha çalışsan kadroya geçeceksin. Demekki kadrolu değilsin.

3+1 olarak 3 yıl çalışmıssın tayin hakkın olmuş şimdi kullanırsan gittiğin yerde 3 yıl daha sözleşmeli olarak çalışacaksın. Yani gene kadrolu değilsin.

Bunun yanında zaten eşin sağlık bakanlığı bünyesinde ise 1 yıl sora tayin isteyebiliyordun.
Son Düzenleme: 08-07-2020, Saat: 22:37, Düzenleyen: Demet.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.