Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


3+1 ve 4D eş durumu tayini

Konu

#1
merhaba ben ve eşim şuanda aynı hastanede çalışmaktayız ben 3+1 hemşire kadrosundayım 3. yılımı tamamladım eşimde aynı hastanede 696 KHK lı taşeron işçi (4d statüsünde taşerondan kadroya alınan işçiler) statüsünde güvenlik görevlisi ben 4. senemi tamamladıktan sonra farklı bir ile tayin istemeyi düşünüyorum bu durumda eşim de eş durumu ile yanıma gelebilir mi acaba. toplu iş sözleşmeleri kasım da belli olacaktı fakat ertelendi ondaki şartlara göre mi belli olur acaba
Son Düzenleme: 27-11-2020, Saat: 11:05, Düzenleyen: hemsire 578.
Cevapla
#2
(27-11-2020, Saat: 11:04)hemsire 578 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba ben ve eşim şuanda aynı hastanede çalışmaktayız ben 3+1 hemşire kadrosundayım 3. yılımı tamamladım eşimde aynı hastanede 696 KHK lı taşeron işçi (4d statüsünde taşerondan kadroya alınan işçiler) statüsünde güvenlik görevlisi ben 4. senemi tamamladıktan sonra farklı bir ile tayin istemeyi düşünüyorum bu durumda eşim de eş durumu ile yanıma gelebilir mi acaba. toplu iş sözleşmeleri kasım da belli olacaktı fakat ertelendi ondaki şartlara göre mi belli olur acaba


hocam evet. Sizin tayınler için 45 a maddesine bakıyoruz. Siz kadrolu oldugunuzda kadrolu maddesince tayın isteyeceksınız mesela. 

eşiniz için yani yanınıza gelebilmesi için eşinizin tabi olduğu sözleşmeye bakmanız gerekır. 

hatta siz o sozlesmenın eşinize izin vereceği şekilde bir ile tayin isterseniz daha sağlam olur
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da