You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

4/B'li iken 15 Nisanda Kadroya geçtim. Tekrar 4/B'ye geçebilir miyim?

4/B'li iken 15 Nisanda Kadroya geçtim. Tekrar 4/B'ye geçebilir miyim?

Çalışkan Üye
4/B'li iken 15 Nisanda Kadroya geçtim. Tekrar 4/B'ye geçebilir miyim?
Merhabalar,

Yaklaşık 3 yıl 4/B'li olarak Üniversite Hastanesinde hemşire olarak görev aldım. 15 Nisan'da ise kadroya geçtim. Kadrolu memur oldum. Çalıştışım yer memleketime uzak olduğu için başka bir üniversite hastanesine 4/b'li olarak aynı ünvanda başvurmak istiyorum. Kadroya atandığım için sözleşmemi tek taraflı fesih etmedim. Şuan çalıştığım kurumdan benimle aynı durumda olup 4/B'li olarak gidenler oldu. Başvuru yapacağım formda ise benim doldurabileceğim bir kutucuk mevcut değil. Linkini ve seçenekleri aşağıya yazıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

DAHA ÖNCE 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL STATÜSÜNDE ÇALIŞTINIZ MI?

*** Evet; Kendi isteğim ile bir ay öncesinden kurumuma bilgi vererek sözleşme sürem bittiği için sözleşme yenilemedim.

*** Evet; Üniversitenizde 4/B sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken, eş veya sağlık durumu sebebiyle sözleşmemi tek taraflıf eshettim.

*** Evet; İlan tarihi itibariyle 1 yıldan daha önce 4/B sözleşmeli personel statüsünde çalışmakta iken görevimden ayrıldım.

*** Hayır; Daha önce 4/B sözleşmeli personel statüsünde hiç çalışmadım.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.