You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

663 45/A 3+1 PERSONEL 3 YILINI TAMAMLAMASI HALİNDE

663 45/A 3+1 PERSONEL 3 YILINI TAMAMLAMASI HALİNDE

Çalışkan Üye
663 45/A 3+1 PERSONEL 3 YILINI TAMAMLAMASI HALİNDE
MERHABALAR,
Ben 3+1 sağlık çalışanıyım. Eşim bankacı banka aslında devlet kuruluşu olarak geçiyor çünkü fonunun %99 unu devlet kurumundan alıyor ama buna rağmen başvurum her defasında reddediliyor. Benim merak ettiğim şey 3 yılı doldurup kadro başvurusunda bulunmazsak eş durumundan eşimizin olduğu ile geçebiliyor muyuz daha doğrusu ne oluyor? 4/b olarak mı kalıyoruz? Ya da eş durumundan geçtik diyelim gittiğimiz yerde kadro hakkını kayıp mı ediyoruz yoksa 3+1 baştan mı başlıyor? Ben bu sorularıma cevap bulamıyorum. Gördüğüm kadarıyla bu forum oldukça yetkin kişilerle dolu yardımcı olabilirseniz memnun olurum. şimdiden teşekkür ederim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Genel müdür
Cvp: 663 45/A 3+1 PERSONEL 3 YILINI TAMAMLAMASI HALİNDE
(03-12-2020, Saat: 11:27)crngngrd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MERHABALAR,
Ben 3+1 sağlık çalışanıyım. Eşim bankacı banka aslında devlet kuruluşu olarak geçiyor çünkü fonunun %99 unu devlet kurumundan alıyor ama buna rağmen başvurum her defasında reddediliyor. Benim merak ettiğim şey 3 yılı doldurup kadro başvurusunda bulunmazsak eş durumundan eşimizin olduğu ile geçebiliyor muyuz daha doğrusu ne oluyor? 4/b olarak mı kalıyoruz? Ya da eş durumundan geçtik diyelim gittiğimiz yerde kadro hakkını kayıp mı ediyoruz yoksa 3+1 baştan mı başlıyor? Ben bu sorularıma cevap bulamıyorum. Gördüğüm kadarıyla bu forum oldukça yetkin kişilerle dolu yardımcı olabilirseniz memnun olurum. şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, kadro başvurusunda bulunmazsanız kadro alamazsınız başa döner herşey tayininiz gene olmaz. Kadro alıp bir yıl daha çalışmanız gerekir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Çalışkan Üye
Cvp: 663 45/A 3+1 PERSONEL 3 YILINI TAMAMLAMASI HALİNDE
Arkadaşlar ben İstanbul Arnavutköy deyim eşimin tayini uygun bulunmuştur yazısı çıktı hangi ilçeye verirler esimj çok uzak bir ilçeye verirlerse işimi değiştirme imkanım yok gene ayrı kalırız
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.