Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Alışveriş bölümü kullanım ve kuralları

Konu

Star #1
Merhaba,

Bu bölüm alışveriş önerileriniz, sıcak indirim fırsatlarınız, aranızda kitap alışverişi yapabileceğiniz bir bölüm olarak açılmıştır.

- Özellikle ders kitabı konusunda konu açarken ; Bir kitap almak veya elinde olanları sormak için Alınık; başlangıçlı konular, satmak istediğiniz bir kitabınız var ise Satılık; başlangıçlı konular açmalısınız.

- Sıcak fırsatlar dediğimiz indirimli ürünleri paylaşabilirsiniz, bunu yaparken güvenli ve bilindik sitelerin alışveriş paylaşımını yapabilirsiniz, diğer türlü siteler güvenlik adına sakınca oluşturmamalı.

- Alım satım işlemlerinin sorumluluğu size aittir, forum yöneticileri ve forum olarak sorumluluk almamaktayız.

Aynı zamanda aldığınız, kullandığınız ürünlerden bahsetmek isterseniz serbestsiniz bu konuda.

Unutmayın biz bir aile olmak adına yola çıktık, kurallar sadece daha rahat etkileşim içindir. Lütfen dikkate alınız. Kullanıcıları rahatsız etmeyecek her türlü paylaşıma açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kurallar bölümü oluşan sorunlara göre sonradan güncellenebilir, iyi forumlar.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da