You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Alışveriş bölümü kullanım ve kuralları

Alışveriş bölümü kullanım ve kuralları

Yönetici
Alışveriş bölümü kullanım ve kuralları
Merhaba,

Bu bölüm alışveriş önerileriniz, sıcak indirim fırsatlarınız, aranızda kitap alışverişi yapabileceğiniz bir bölüm olarak açılmıştır.

- Özellikle ders kitabı konusunda konu açarken ; Bir kitap almak veya elinde olanları sormak için Alınık; başlangıçlı konular, satmak istediğiniz bir kitabınız var ise Satılık; başlangıçlı konular açmalısınız.

- Sıcak fırsatlar dediğimiz indirimli ürünleri paylaşabilirsiniz, bunu yaparken güvenli ve bilindik sitelerin alışveriş paylaşımını yapabilirsiniz, diğer türlü siteler güvenlik adına sakınca oluşturmamalı.

- Alım satım işlemlerinin sorumluluğu size aittir, forum yöneticileri ve forum olarak sorumluluk almamaktayız.

Aynı zamanda aldığınız, kullandığınız ürünlerden bahsetmek isterseniz serbestsiniz bu konuda.

Unutmayın biz bir aile olmak adına yola çıktık, kurallar sadece daha rahat etkileşim içindir. Lütfen dikkate alınız. Kullanıcıları rahatsız etmeyecek her türlü paylaşıma açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kurallar bölümü oluşan sorunlara göre sonradan güncellenebilir, iyi forumlar.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.