Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Anemia/anemi

Konu

#1
Kanda eritrosit ve ya hemoglobin eksikliği, kansızlık.

Anemi , az sayıda kırmızı kan hücresi olarak tanımlanır . Rutin bir kan testinde anemi düşük hemoglobin veya hematokrit olarak bildirilir. Hemoglobin, kırmızı kan hücrelerinizdeki ana proteindir. Oksijeni taşır ve vücudunuzda iletir. Aneminiz varsa, hemoglobin seviyeniz de düşük olacaktır. Yeterince düşükse, dokularınız veya organlarınız yeterli oksijen alamayabilir. Anemi belirtileri - yorgunluk veya ağrı gibi - çünkü organlarınız gerektiği gibi çalışmak için ihtiyaç duydukları şeyi elde edemiyorlar.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task