Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


anestezi teknikeri almanyada çalışma

Konu

#1
anestezi teknikeri olup almanya'ya gidip kabul almış ve bu yolda ilerleyen meslektaşlarımızı bu başlık altında toplayıp bilgi akışı sağlamak istiyorum. bu konuda başvurup kabul alan arkadaşlar tecrübelerini bizimle paylaşabilir mi? almanya'da çalışmak isteyen anestezi teknikerleri de bu yolda nasıl ilerliyor paylaşırlarsa sevinirim.

şimdiden teşekkürler...
Cevapla
#2
(28-12-2019, Saat: 16:27)sagrifrieth Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anestezi teknikeri olup almanya'ya gidip kabul almış ve bu yolda ilerleyen meslektaşlarımızı bu başlık altında toplayıp bilgi akışı sağlamak istiyorum. bu konuda başvurup kabul alan arkadaşlar tecrübelerini bizimle paylaşabilir mi? almanya'da çalışmak isteyen anestezi teknikerleri de bu yolda nasıl ilerliyor paylaşırlarsa sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

Merhabalar Sayın Kullanıcı bölümünüzün denklik şartları ve nasıl denklik alacağınıza dair detaylı bilgi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Esen kalın...
Son Düzenleme: 30-12-2019, Saat: 02:14, Düzenleyen: Mythland.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task