You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

anestezi teknikeri almanyada çalışma

anestezi teknikeri almanyada çalışma

Çalışkan Üye
anestezi teknikeri almanyada çalışma
anestezi teknikeri olup almanya'ya gidip kabul almış ve bu yolda ilerleyen meslektaşlarımızı bu başlık altında toplayıp bilgi akışı sağlamak istiyorum. bu konuda başvurup kabul alan arkadaşlar tecrübelerini bizimle paylaşabilir mi? almanya'da çalışmak isteyen anestezi teknikerleri de bu yolda nasıl ilerliyor paylaşırlarsa sevinirim.

şimdiden teşekkürler...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Admin
Cvp: anestezi teknikeri almanyada çalışma
(28-12-2019, Saat: 16:27)sagrifrieth Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anestezi teknikeri olup almanya'ya gidip kabul almış ve bu yolda ilerleyen meslektaşlarımızı bu başlık altında toplayıp bilgi akışı sağlamak istiyorum. bu konuda başvurup kabul alan arkadaşlar tecrübelerini bizimle paylaşabilir mi? almanya'da çalışmak isteyen anestezi teknikerleri de bu yolda nasıl ilerliyor paylaşırlarsa sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

Merhabalar Sayın Kullanıcı bölümünüzün denklik şartları ve nasıl denklik alacağınıza dair detaylı bilgi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Esen kalın...
Son Düzenleme: 30-12-2019, Saat: 02:14, Düzenleyen: Mythland.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.