Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


"Annem geldi sandım "

Konu

Heart #1
Yine bir nöbet gece bir 310 numaralı odadayım. Cam kenarında ismi Baba olan bir amca yanında ise Ahmet amca ve Kanepede Ahmet amcanın oğlu. Merhaba dedim hal hatır sorma ilaç uygulama benzeri işlemler devam ediyordu. Baba amca sürekli dua ederdi ve ağlardı. Ahmet amca ise bayağı yaşlı bir amcamızdı. O gün oğlu banyo yaptırmış hiç sesi çıkmıyordu. Oğlu çok şefkatli ilgili birisiydi ve oda elli yaşlarında vardı. Yanından ayrılmazdı. O gece tekrar hastaları kontrol etmek için 310 numaraya gittim uyuduklarını gördüm. Ahmet amcanın oğlu da ayaklarını karnına çekmiş iki büklüm kanepede uyuya kalmıştı. Tabi anlattığım bu hikayede hastane Erzurumda Smile onu öyle görünce koridorun en sonuna kadar gidip depodan bir yastık ve battaniye aldım. Personel bulmak zor Smile 4 kata bir personel bakardı çünkü. Onu o saatte bulmak bu işlerinden daha zordu Smile Sonra yastığı başına koydum hafifçe üzerinide örtüp odama gittim. Sabah oldu ve yine rutin işleri  yaparken Ahmet amcanın oğlu geldi. Günaydın dedi. Günaydın buyrun dedim. Ve duyduğum bu söz karşında tüylerim diken diken oluştu. " Sabah uyandığımda sandım ki gece mezardan annem gelmiş "
Son Düzenleme: 10-12-2019, Saat: 00:36, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Cevapla
#2
Duygulandırdınız gece gece, kendi anne babalarımızı aklımıza getirdiniz.... Şevkati hatırlattınız....

Kendi anne babalarımızdan uzaklarda, başka anne babalara evlat olurken, acaba bizimkiler iyiler mi? sorusunu hatırlattınız..

Duygulu..
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da