You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

"Annem geldi sandım "

"Annem geldi sandım "

Çalışkan Üye
"Annem geldi sandım "
Yine bir nöbet gece bir 310 numaralı odadayım. Cam kenarında ismi Baba olan bir amca yanında ise Ahmet amca ve Kanepede Ahmet amcanın oğlu. Merhaba dedim hal hatır sorma ilaç uygulama benzeri işlemler devam ediyordu. Baba amca sürekli dua ederdi ve ağlardı. Ahmet amca ise bayağı yaşlı bir amcamızdı. O gün oğlu banyo yaptırmış hiç sesi çıkmıyordu. Oğlu çok şefkatli ilgili birisiydi ve oda elli yaşlarında vardı. Yanından ayrılmazdı. O gece tekrar hastaları kontrol etmek için 310 numaraya gittim uyuduklarını gördüm. Ahmet amcanın oğlu da ayaklarını karnına çekmiş iki büklüm kanepede uyuya kalmıştı. Tabi anlattığım bu hikayede hastane Erzurumda Smile onu öyle görünce koridorun en sonuna kadar gidip depodan bir yastık ve battaniye aldım. Personel bulmak zor Smile 4 kata bir personel bakardı çünkü. Onu o saatte bulmak bu işlerinden daha zordu Smile Sonra yastığı başına koydum hafifçe üzerinide örtüp odama gittim. Sabah oldu ve yine rutin işleri  yaparken Ahmet amcanın oğlu geldi. Günaydın dedi. Günaydın buyrun dedim. Ve duyduğum bu söz karşında tüylerim diken diken oluştu. " Sabah uyandığımda sandım ki gece mezardan annem gelmiş "
Son Düzenleme: 10-12-2019, Saat: 00:36, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Admin
RE: "Annem geldi sandım "
Duygulandırdınız gece gece, kendi anne babalarımızı aklımıza getirdiniz.... Şevkati hatırlattınız....

Kendi anne babalarımızdan uzaklarda, başka anne babalara evlat olurken, acaba bizimkiler iyiler mi? sorusunu hatırlattınız..

Duygulu..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.