Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Atanan Sağlıkçılar Ev Bulmakta Zorlanıyor

Konu

#1
[Resim: 5e2543beadcdeb1548617dfb.jpg]Hem devlet, hem de üniversiteler sağlık personeli alımı yaptı. Büyük şehirler bu süreçte oldukça fazla sağlıkçıya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Ancak sağlık çalışanları çalışacakları illerde ev bulma sorunu yaşıyor.

Bunlardan ilki zamansız bir dönemde fazla sayıda çalışanın işe başlıyor olması; ki herkes iş yerine yakın ev aramaya çalışıyor ve buda mevcut durumda ev bulmayı zorlaştırıyor.

Diğer yandan, sağlık çalışanlarına ev vermek istemeyen de yok değil, salgın sürecinde sağlık çalışanları apartmanlarda salgın getirici olarak görülüyor.

.................
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da