You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bakım Planı Ödevim

Bakım Planı Ödevim

Çalışkan Üye
Bakım Planı Ödevim
Merhaba, rahatsız ettiğimden ötürü forum sakinlerinden özür dilerim. Hemşirelik fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim, malum pandemiden dolayı geçen yıl ilk dönem staja çıkamadık bu dönemde uzaktan öğretim oldu kısacası stajla ilgili deneyimim olmadı. İç hastalıkları hocası bizden bakım planı istedi fakat nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok. Hocamın istediği bakım planı konusu şu şekilde; Sıvı Elektrolit ve Asit Baz Dengesi ve Dengesizlikleri ile ilgili bir vaka bulup eklediğim formu kullanarak bir bakım planını hazırlayın . Bakım planı için yardımcı olabilir misiniz ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Cvp: Bakım Planı Ödevim
(19-10-2020, Saat: 18:42)Nursse Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, rahatsız ettiğimden ötürü forum sakinlerinden özür dilerim. Hemşirelik fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim, malum pandemiden dolayı geçen yıl ilk dönem staja çıkamadık bu dönemde uzaktan öğretim oldu kısacası stajla ilgili deneyimim olmadı. İç hastalıkları hocası bizden bakım planı istedi fakat nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok. Hocamın istediği bakım planı konusu şu şekilde; Sıvı Elektrolit ve Asit Baz Dengesi ve Dengesizlikleri ile ilgili bir vaka bulup eklediğim formu kullanarak bir bakım planını hazırlayın . Bakım planı için yardımcı olabilir misiniz ?


Ödevin için ön hazırlık yapabileceğin bazı kaynaklar;


www.hemsirelikyukseklisans.blogspot.com/2019/12/hemsirelik-tans-kapsaml-bir-klavuz.html


www.hemsirelikyukseklisans.blogspot.com/2019/12/hemsirelik-bakm-plan-yazma.html


www.hemsirelikyukseklisans.blogspot.com/2019/12/hemsirelik-bakim-plani-nedir.html

www.hemsirelikyukseklisans.blogspot.com/2019/02/hemsirelik-bakim-plani.htmlSenin konun bizde yokmuş, hazırlayabilirsem atacağım buraya
[Resim: iyeJCl.jpg]
Son Düzenleme: 19-10-2020, Saat: 19:41, Düzenleyen: PhD. Sabancı.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Cvp: RE: Bakım Planı Ödevim
(19-10-2020, Saat: 19:38)Mixmayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: www.hemsirelikyukseklisans.blogspot.com

Değil mi hocam

Oradaki konu bu; www.hemsirelikyukseklisans.blogspot.com/2020/10/sivi-elektrolit-dengesi.html


Tamamdır.

Sorun çözüldü sanırım .

Teşekkür ederim.
[Resim: iyeJCl.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Çalışkan Üye
Cvp: RE: Bakım Planı Ödevim
(19-10-2020, Saat: 21:45)Mixmayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakım planı için seferber olduk. 😂

Çekip gittiler 😢
 

2 gündür uğraşıyorum sadece adımı soyadımı yazabildim Huh
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren MediFORUM - Türkiye'nin sağlık forumu sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.