Skip to main content

MediForum

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)


Becayiş nedir, kimler yapabilir nereden takip edilir ?

Konu

#1
Herkese merhabalar.

Sizlere yeni açılmış olan becayiş ilanlarını sitesini tanıtacağım.

Becayiş ne demek ?

Becayiş, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabii, aynı kurumda ve aynı unvanda bulunan sözleşmeli personellerin karşılıklı yer değiştirmesi demektir.

Becayisler.net kamu kurumlarında sözleşmeli olarak çalışan personellerin, birbirleriyle karşılıklı yer değiştirmeleri için ilanların paylaşıldığı bir sitedir. Bu sitede sözleşmeli personellere ait Becayiş ilanları bulunmaktadır.


Becayiş sitesi kamu kurumlarında sözleşmeli olarak çalışan personellerin karşılıklı olarak yer değiştirmelerini kolaylaştırma amacıyla kurulmuştur. Gün geçtikçe insanlar, iş bulmak için, memleketlerinden farklı şehirlere gitmektedirler. Zaman içinde çeşitli sebeplerden dolayı, kendi memleketine geri dönmek isterler. Memur olarak çalışanlar, yer değiştirmek için, becayiş, tayin, geçici görevlendirme gibi farklı imkanlara sahiptirler. Ama sözleşmeli olarak çalışanlar becayiş yapmak için, belli dönemlerde açılan havuz tayinlerini beklemeksizin becayiş yapabilirler. Bu sebeple, aynı unvana sahip iki sözleşmeli personel birbirleriyle yer değiştirmeyi talep edebilirler.

Becayisler.net ne için kurulmuştur ?

Sözleşmeli olarak görev yapan personellerin zaman içinde yer değiştirmeye ihtiyaçları olabilir. Bu durumda, becayiş yapabileceği insanlara ulaşmak zordur. Sosyal medya platformlarında birden fazla sayfa ve gruplarda verilen ilanlar arasında kaybolabilir ve aradığı ilana hızlıca ulaşamayabilir. Amacımız, becayiş arayan kişilerin, birbirleriyle daha hızlı ve daha düzgün bir şekilde iletişime geçmeleridir. Becayisler.net'i kullanarak, istedikleri şehirde, aynı unvana sahip, becayiş arayan bir kullanıcı olup olmadığını aratabilirler. Ayrıca kendi becayiş ilanlarını da kolay bir şekilde sitede paylaşabilirler.

Hemşire becayiş ilanları
Ebe becayiş ilanları
Acil Tıp Tekineri (Paramedik) becayiş ilanları
Acil Tıp Teknisyeni becayiş ilanları
Zabıt katibi becayiş ilanları
Mübaşir becayiş ilanları
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da